LCD 24" do 1400zl

silt

New member
Witam ,

Chcialbym zakupic monitor LCD 24" . Bedzie sluzyc glownie jako wyswietlacz do komputera (przegladanie stron , praca z tekstem , ogladnie filmow ) . Poki co podlaczony bedzie pod DVI ,ale planuje przesiadke na HDMI, jak tylko zmienie karte graficzna .

Monitor musi miec mozliwosc montazu na scianie . W zwiazku z tym , byloby dobrze gdyby wyswietlacz byl tez w miare cienki .

Oczywiscie najbardziej zalezy mi na jakosci obrazu i glebi kolorow . Katy widzenia nie sa dla mnie bardzo istotne . Glosniki sa mi calkowicie zbedne .

Dalem to do kategorii Samsung , bo spodobal mi sie model T240HD . Co o nim sadzicie ? Czy jest mozliwosc ,aby powiesic go na scianie ?

Czy sa jakies lepsze alternatywy w tym przedziale cenowym ?

Pozdrawiam
 

Scrappy

New member
ja bym ci za te cene polecił 26A330 lub 26A441 bo z czasem monitor okaże ci sie za mały i będizesz gryżć sie w brode i żałować, że nie kupiłeś czegoś większego z tunerem.Aha wydaje mi sie że tego monitora nie powiesisz na ścianie ale telewizory podane wyżęj na 100% mają możliwość montażu na ścianie.
 

silt

New member
Teraz mam 18" ...

LCD mam powieszone na scianie - odstaje od niej o 11cm . Od monitora do oczu mam ok. 70cm . Jako ,ze przyszly wyswietlacz moze byc nawet grubszy , mysle ze 24" to zdecydowanie wystarczajaco . Rozwazam takze mozliwosc kupna 22" .

Pozdrawiam
 

gilban

New member
Co dalej z monitorem 24"

Ja tu jednak proponuję zakup typowego monitora (ja posiadam monitor T220) oraz osobno TV LE26A451. Podłączałem dla pruby komputer do TV i stwierdziłem jedno - monitor bije tu jakością obarazu w stosunku do TV baaardzo wiele. Także do komputera nie zalecam kupowania telewizora. Inną sprawą jest że przesiadka w komputerze ze złącza DVI na HDMI nic nie da. Co najwyżej dodatkowo prześle dźwięk z karty graficznej posiadającej wbudowaną kartę muzyczną do takiego TV.
 
Do góry