Lc-46lx814e

adi1

Member
Witam

Jestem w trakcie zakupu tv i zastanawiam się nad SHARP-em modele jakie mam na uwadze to

LC-46LX814E oraz LC-46LX820E.

Na temat modelu LC-46LX820E jest trochę opini lecz nic nie ma na temat LC-46LX814E czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z tym modelem, czy jest to poprawiona wersja LC-46LX810E?

Pozdrawiam
 

arturdj

New member
Witam

Jestem w trakcie zakupu tv i zastanawiam się nad SHARP-em modele jakie mam na uwadze to

LC-46LX814E oraz LC-46LX820E.

Na temat modelu LC-46LX820E jest trochę opini lecz nic nie ma na temat LC-46LX814E czy ktoś z forumowiczów miał do czynienia z tym modelem, czy jest to poprawiona wersja LC-46LX810E?

Pozdrawiam

LC-46LX814E nie jest żadnym poprawionym modelem. W stosunku do LC-46LE810E jest on po prostu bogatszy o kilka funkcji takich jak wbudowany tuner satelitarny DVB-S oraz gniazdo ethernet umożliwiające korzystanie z internetu na ekranie telewizora, ponadto ma również bardziej rozbudowane kodeki dźwięku. Z kolei model LC-46LX820E posiada wbudowaną pamięć 8GB, na którą można nagrać materiał audio-video, ale podkreślam recorder ten jest trochę obkrojony softłerowo. Poza tym model ten ma tafle szkła na froncie. That's all.
 

NETWolF

New member
Mam lc-46lx814e od ponad tygodnia.
Jestem z niego bardzo zadowolony.
Jedyne do czego mogę się przyczepić, to:
- po wyłaczeniu trzeszczy - szczególnie denerwuje gdy ogląda się coś wieczorem, a później od razu idzie spać. Powoli zaczynam się do tego przyzwyczajać, ale na początku łatwo nie było ;) Producent w instrukcji obsługi nawet o tym napisał - że te trzaski są normalne i nie są wadą fabryczną...
- TV posiada LAN i może ponoć wyświetlać filmy i zdjęcia z sieci. Niestety nie znajduje folderów udostępnionych z innych komputerów grupy roboczej. Pewnie chodzi tu o funkcję DLNA.

Od siebie jeszcze dodam, że widziałem na żywo LC-46LX i LC-46LE i wizualnie różnica w ramce jest widoczna, bo z porównania tych modeli tylko to winika. LX ma metaliczną, a LE jasnoszarą ramkę. Natomiast był taki moment, że różnica w cenie między tymi modelami wynosiłą ponad 500zł :eek:
 

salut12

New member
Witam
Oglądałem dziś w sklepie model 46LX814E w cenie 3759zł, ale miał strasznie kiepski kontrast, mdłe kolory, nie wiem czy są jakieś egzemplarze z lepszym panelem czy trzeba go jakoś kalibrować ?
Czy model ten posiada automatyczne ustawianie formatu ?
 

jacek131

New member
Witam
Oglądałem dziś w sklepie model 46LX814E w cenie 3759zł, ale miał strasznie kiepski kontrast, mdłe kolory, nie wiem czy są jakieś egzemplarze z lepszym panelem czy trzeba go jakoś kalibrować ?
Czy model ten posiada automatyczne ustawianie formatu ?
konieczna kalibracja,format ustawia sie z automatu.pzdr.
 
Do góry