Laptopa + Plazma - brak obrazu na plazmie

cysiu_1

New member
czesc, mam pytanie w sprawie obrazu, szukalem tego w googlach ale nigdzie nie moge znalesc odpowiedzni na moje pytanie. Mam telewizor Panasonic 46PZ83E i laptopa HP dv7-1285dx. Gdy mialem system Vista wszystko pieknie chodzilo byl obraz i dzwiek nie bylo zadnych problemow. Ale gdy zainstaloem system windows 7 to wykrywa mi telewiozr jako Panasonic TV w najwyzszej rozdzielczosci (jako zalecana) ale gdy wlacze TV i dam HDMI 1( bo pod ten jest podlaczany ( na hdmi2 i 3 tez probowalem jest to samo )) . Obraz jest czarny nic sie nie pokazuje. dodam jeszcze ze gdy podlaczam kabel do komputera to ekran sie odswieza i jest dzwiek podlaczenia urzadzenia( w laptopie) . Ale obrazu jak nie bylo tak nie ma. Prosze o pomoc. Pozdrawiam.
 

dankul1

New member
hmm

Tak serio to mało się znam ale mogę teorię swoją podesłać, myślę że wina może leżeć po stronie nowego systemu win 7 na który nas namawiają a który póki co nie ma tylu sterowników co zasłużony XP bądź powszechnie krytykowana Vista i może to stanowi problem. Skoro pod XP śmigało :hmm:
 
Do góry