Laptop + Tidal+ wzmacniacz- jak to połączyć

abdul0412

New member
Bez reklam
Tak, gdyby się tak dało to właśnie tego bym chciał...Ale wiem ze niektórych kosztów nie da się uniknąć, jednak czasami można uzyskać kompromis między ceną a jakością. Tidala będę słuchać w wysokiej jakości HiFi raczej odpada..A z tym typem kości to cenna rada...Musze poszukać...

Poszukaj na forach o Texas instrument 1741 bodjaze i wolfson 8740/8742 , tylko pamietaj procz kosci wazne sa inne kwestie takie jak zasilanie.
Ale i tak do twojego systemu audio moim zdaniem wiecej jak 300 zl nie warto wkladac.
 

katka10

New member


A jak to się ma do tekiego DACa Przetworniki cyfrowo-analogowe DAC : DAC uNOSTROMO V6

Też jestem zdania ze przy moim obecnym sprzecie 300 to wystarczająca kwota bo sam Ampli jest warty 400 + wzmacniacz 400+ do tego amp 300 a i tak w Ampli brak Pre-out... i bedę chciałw przyszłości zmienic Ampli...
 

Rucia1

New member
Ja bym wzięła Nostromo: polski producent i 24 miesiące gwarancji. Jaki masz odtwarzacz zainstalowany na laptopie? Warto mieć Foobar 200 plus wtyczka Wasapi, a najlepiej się skusić na Daphile masz w nim Tidal i jakość jest dużo lepsza niż słuchanie z przeglądarki, a dodatkowo sterujesz przez telefon lub tablet.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 

abdul0412

New member
Bez reklam

Rucia1

New member
Ja bym wzięła Nostromo: polski producent i 24 miesiące gwarancji. Jaki masz odtwarzacz zainstalowany na laptopie? Warto mieć Foobar 200 plus wtyczka Wasapi, a najlepiej się skusić na Daphile masz w nim Tidal i jakość jest dużo lepsza niż słuchanie z przeglądarki, a dodatkowo sterujesz przez telefon lub tablet.

Miało być FOOBAR2000

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka



Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Rucia1

New member
Odezwij się po zakupie jak wrażenia czy jesteś zadowolony 😊

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 

katka10

New member
Ja bym wzięła Nostromo: polski producent i 24 miesiące gwarancji. Jaki masz odtwarzacz zainstalowany na laptopie? Warto mieć Foobar 200 plus wtyczka Wasapi, a najlepiej się skusić na Daphile masz w nim Tidal i jakość jest dużo lepsza niż słuchanie z przeglądarki, a dodatkowo sterujesz przez telefon lub tablet.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Póki co to tylko z Przeglądarki ( nie sądziłem że odtwarzacz komputerowy ma wpływa na jakość) a innych odtwarzaczy nie próbowałem... muszę spróbować daphile- wiem już do kogo z ewentualnymi pytaniami uderzę :)
 

Rucia1

New member
Lepsze jest wejście usb asynchroniczne typu B. Oczywiście w Nosrtomo.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

katka10

New member
Warto mieć Foobar 200 plus wtyczka Wasapi, a najlepiej się skusić na Daphile masz w nim Tidal i jakość jest dużo lepsza niż słuchanie z przeglądarki, a dodatkowo sterujesz przez telefon lub tablet.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Witam, Proszę o poradę czy instalowanie Daphile ma sens jeżeli nie mam jeszcze zewnetrzengo DAC'a?
Poprawi coś, czy też problemem jest tu DAC wbudowany w laptop.
 

Rucia1

New member
Zwracalam nuforce air dac w sklepie internetowym bez problemu. Zwróć uwagę na opis aukcji czy sprzedawca przyjmuje zwroty.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry