Laptop + obraz filmu Blu Ray 3D

juanmag

New member
Sorki jezeli to nie jest odpowiedni dzial na taki temat, ale nie bardzo moglem sie zdecydowac gdzie go umiescic :) Chodzi o 3D wiec dalem tutaj.

Mam Laptopa Asus G73JH z karta graf. Ati Mobility Radeon HD 5870 i TV-ka Samsung 46D8000.
Kabel HDMI jakis tani za 30 zl , ale na allegro pisali ze 1.4, zreszta to chyba nie wazne bo karta w laptopie i tak ma HDMI 1.3
Mam iso Avatara 3D , robie wirtualny naped w Deamon Tools i odpalam w programie PowerDVD, wszystko pieknie sie wlacza, tylko jest maly problem, bo TV nie przelacza sie w tryb 3D ( obraz na TV jest lekko rozmazany, ale okulary nie chce sie wlaczyc, jak w piloscie wlaczam 3D to tylko wyswietla mi sie opcja SBS,UP i z 2D -->na 3D konwersja)
To samo jest w programie TotalMedia Theatre 5 , bawilem sie ustawieniami wszystkimi juz chyba w tych programach i nic to nie zmienialo.
W ustawieniach karty wlaczalem Tv jako glowny ekran i dalej nic.
Z tego co sie orientuje powinno dac rade odpalic to na moim lapku bo np na PS3 dziala a tam jest HDMI 1.3. Sterowniki do karty graf. sciagnalem najnowsze i dalej lipton.
Jestem juz "zalamany" i nie wiem do kogo sie z tym zwrocic.
Macie jakis pomysl co robie nie tak ?
Nie chcialbym inwestowac w jakis stacjonarny player Blu Ray czy PS3 jezeli jest mozliwosc ogladania tego z kompa.

Z gory dzieki bardzo za podpowiedz

Pozdrawiam
 

mario1969

New member
Wydaje mi się, że z lapka musi do TV trafiać wyłącznie format dwóch obrazów obok siebie potem w TV trzeba włączyć tryb SBS. Przynajmniej ja tak robię, ale mam filmy w formacie mkv oraz avi.
 

juanmag

New member
Format SBS (mkv,avi etc.. ) z kompa dziala, ale mi chodzi o to zeby odpalic obraz filmu 3D ktory ma ~47 gb - z tym mam problem ;/
 

TechnoDream

New member
mam ten sam problem mimo iż mam kartę graficzna pod hdmi 1.4 oraz kabel 1.4 , wszystko ładnie odpala się w power dvd ale niestety okularki nie chcą się włączyć rozwiązałeś może ten problem? jak tak napisz do mnie na gg 1208596
 
Do góry