Lan + ps3

czaguz

New member
Witam,
Mam problem z siecią. Posiadam Router Linksysa + dwa kompy + PS3. Dwa komputery w sieci się widzą, natomiast mam problem z konsolą. Pingi z komputerów dochodzą do niej, jednak nie mogę zobaczyć zasobów sieciowych w konsoli, ani konsoli w Grupie Roboczej. Proszę o poradę.
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
Masz podłączoną konsolę kablem czy bezprzewodowo. Co znaczy, że nie masz konsoli w grupie roboczej???...chyba że zainstalowałeś ten ich programik z mapką sieci...Ustawiłeś na konsoli sieć??? Trudno coś więcej powiedzieć do czasu kiedy podasz czy jest bez czy przewodowe połączenie oraz (przy bezprzewodowym) jak daleko jest router od źródła i co ma na drodze...jak co zawsze możesz zadzwonic na info Linksysa, pracują do 19 i znaja się na rzeczy
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Konsola w grupie roboczej? Nie ma takiej opcji.
Zasoby sieciowe w konsoli? Nie ma takiej opcji.

Pozdrawiam,
 

czaguz

New member
Konsolę mam podłączoną przewodem. Przechodzą pingi z komputerów. Chodzi mi o to, że nie mogę zobaczyć np: filmów z dysku twardego na konsoli. Czy jest taka możliwość i jak to skonfigurować?
 

czaguz

New member
Ok, media serwer działa. Dokładniej działał.... Po restarcie konsoli, dalej widoczne są zasoby udostepnione do streamingu, ale gdy chce odtworzyc film ( niezaleznie czy rmvb,avi) Pojawia się komunikat "uszkodzone dane". Czym to moze byc spowodowane?
 
Do góry