Kupuję Plazmę - którą z poniższych....?

adamkam2000

New member
- Panasonic TH-42PV70P

- Samsung PS-42Q91H

- LG 42PC1RR

Do tego b edzie podpięte:
N-recorder
DVD

W planie zestaw kina domowego audio.

Wykorzystanie - dziennie 3h na TV (informacyjne)
Plus weekendy filmowe.

Który TV i dlaczego? Zakup w tym tyogdniu - do 27 września.
 

timbot

New member
Bez reklam
po co ci pc1rr, skoro masz n rekorder? cena tego telewizora jest podwyzszona przez obecnosc dysku 80GB, ktorego i tak nie potrzebujesz (bo masz rekorder w n-ce)
proponowalbym skreslic go z listy Twoich typów, ewentualnie zastapic go nowsza plazma LG 100Hz, mianowicie PC51 - tylko ze wtedy bedziesz mial problem wyboru pomiedzy trzema modelami o ktorych na tym forum napisano naprawde wiele i w zaleznosci wlasciciel ktorego modelu bedzie Ci radzil, to ten poleci :)
 

gerd

New member
No ja jestem wlascicielem LG i moge polecic:)
Na 100% nie bedziesz mial jakis usterek itp to sie u nich nie zdaza,
a poza tym cena tych telewizorow jest bardzo dobra!
 

adamkam2000

New member
timbot napisał:
po co ci pc1rr, skoro masz n rekorder? cena tego telewizora jest podwyzszona przez obecnosc dysku 80GB, ktorego i tak nie potrzebujesz (bo masz rekorder w n-ce)
proponowalbym skreslic go z listy Twoich typów, ewentualnie zastapic go nowsza plazma LG 100Hz, mianowicie PC51 - tylko ze wtedy bedziesz mial problem wyboru pomiedzy trzema modelami o ktorych na tym forum napisano naprawde wiele i w zaleznosci wlasciciel ktorego modelu bedzie Ci radzil, to ten poleci :)

Dzieki za pomoc.
Jestem dalej niż w punkcie wyjscia (bo juz sie pochylalem nad Panasonikiem). Ten LG mnie ziantrygował.

Ktory model ma mniejsze refleksy od naslonecznienia?
Obejrzalem dzis Panasonica i troszeczke mnie rozczarowal...
Czy LG PC51 jest pod tym wzgledem lepszy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ewing

New member
Ja ja wybieralem telewizor to nie widzxialem roznicy w obrazie pomiedzy LG
a szmajsungiem:) Wg mnie graja tak samo tylko teraz pozostaje ta awaryjnosc i to jest glowny powod ze wybralem LG!
 
Do góry