Kupował ktoś w www.sontel.pl

JoshiXXXL

New member
Dziś od samego rana próbowałem się dodzwonić i cisza, ale na mojego dość mocnego maila w końcu odpisali, oto treść:

Witam
Nie ma ani jednego dowodu ze nie dotrzymalismy terminu zamowienia jaki podisal klient podpisujac regulamin.A Panskie pomowienie kierujemy na droge prawna.Prosze najpierw sprawdzic dokladnie zanim Pan sie wypowie w tak nieprawdopodobnie bezczelny sposob.

z poważaniem
Małgorzata Samborska

Dziwny jest tylko fakt, że na dośc ostrego maila odpisują po chwili, a grzecznie prosząc czy pytając o towar to zlewają człowieka.
 

GORB

New member
Dziwny jest tylko fakt, że na dośc ostrego maila odpisują po chwili, a grzecznie prosząc czy pytając o towar to zlewają człowieka.

Nic w tym dziwnego. Wałek jest tak zaplanowany, by zdążyć naciągnąć jak największą liczbę ludzi zanim zrobi się o sprawie głośno. Stąd wszystkie próby przeciągania terminu dostawy i zwalczanie niepochlebnych recenzji, jak widać włącznie ze straszeniem konsekwencjami prawnymi za pomówienie, są w tej chwili najważniejszymi dla nich działaniami. :(
 

febris

New member
ja wczoraj napisałam do nich kilka wiadomości odnośnie rezygnacji z zakupu w sklepie. I otrzymałam wiadomość że pieniądze mi zostaną zwrócone. Kiedy? nie mam pojęcia ale ustawilam sobie jeszcze dłuższy czas oczekiwania ponieważ mają 14 dni na zwrot gotówki hahahaa..
 

Deimos

Banned
Jak to kiedyś mądrze powiedział Stanisław Lem: nie wiedziałem, że jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu...
I to chyba wystarczy za cały komentarz na temat "kupujących" za takie "okazyjne" ceny...
 

centurion06

New member
A ja wam mówię ,że prześlą.Pomyślcie co będzie gdy wszyscy na forach otrzymają towar.Jak głośno będzie na forach ,a ile zamówień w tedy otrzymają.
 

rektiv

New member
Szczerze żal mi was. Jednak sami jesteście sobie winni. Nie napisał bym nic jeśli ceny były by niższe o parę złotych... Jednak 20-50 % ? Przepraszam ale tylko frajer wpłacił by tam kasę. Co gorsza jeśli złodziej faktycznie robił już takie wałki (od lutego) to nie odzyskacie złotówki (szczerze szkoda waszego czasu i nerwów na policję i tym bardziej sądy). Facet zapewne siedzi w Brazylii lub innym kraju z którego nie ma ekstradycji. W najlepszym wypadku ukrywa się gdzieś w UE. Jednak połączenia proxy i częste zmiany miejsc wypłat nie pozwolą go namierzyć.

W każdym razie ja stawiam na kraj bez możliwości ekstradycji... Z drugiej strony szacunek dla kolesia. Przez rok czasu okrada ludzi a policja nic nie może zrobić... Różne rzeczy można mówić o nim ale nie to ,że jest głupi :)
 

febris

New member
Szczerze żal mi was. Jednak sami jesteście sobie winni. Nie napisał bym nic jeśli ceny były by niższe o parę złotych... Jednak 20-50 % ? Przepraszam ale tylko frajer wpłacił by tam kasę. Co gorsza jeśli złodziej faktycznie robił już takie wałki (od lutego) to nie odzyskacie złotówki (szczerze szkoda waszego czasu i nerwów na policję i tym bardziej sądy). Facet zapewne siedzi w Brazylii lub innym kraju z którego nie ma ekstradycji. W najlepszym wypadku ukrywa się gdzieś w UE. Jednak połączenia proxy i częste zmiany miejsc wypłat nie pozwolą go namierzyć.

W każdym razie ja stawiam na kraj bez możliwości ekstradycji... Z drugiej strony szacunek dla kolesia. Przez rok czasu okrada ludzi a policja nic nie może zrobić... Różne rzeczy można mówić o nim ale nie to ,że jest głupi :)[/QUOTE


212.227.126.186 numer IP pochodzi z Niemiec.
 

prodigy

New member
... Z drugiej strony szacunek dla kolesia. Przez rok czasu okrada ludzi a policja nic nie może zrobić... Różne rzeczy można mówić o nim ale nie to ,że jest głupi :)

O ile faktycznie oszuka tych ludzi to może jest mądry ale z pewnością szacunek mu się nie należy. Jest zwykłym złodziejem i mendą. Zdecydowanie większy szacunek należy się uczciwym idiotom.

Życzę jednak wszystkim klientom aby sprawa była tylko sztucznie rozdmuchana (na co się niestety nie zanosi).
 

Scar

New member
Szczerze żal mi was. Jednak sami jesteście sobie winni. Nie napisał bym nic jeśli ceny były by niższe o parę złotych... Jednak 20-50 % ? Przepraszam ale tylko frajer wpłacił by tam kasę. Co gorsza jeśli złodziej faktycznie robił już takie wałki (od lutego) to nie odzyskacie złotówki (szczerze szkoda waszego czasu i nerwów na policję i tym bardziej sądy). Facet zapewne siedzi w Brazylii lub innym kraju z którego nie ma ekstradycji. W najlepszym wypadku ukrywa się gdzieś w UE. Jednak połączenia proxy i częste zmiany miejsc wypłat nie pozwolą go namierzyć.

W każdym razie ja stawiam na kraj bez możliwości ekstradycji... Z drugiej strony szacunek dla kolesia. Przez rok czasu okrada ludzi a policja nic nie może zrobić... Różne rzeczy można mówić o nim ale nie to ,że jest głupi :)

Chyba az tyle na ZABAWIANIE w Brazyli nie zarobił od Lipca a dokładnie od konca Listopada bo od wtedy zaczynały sie pojawiac negtywne komentarze (wsumie jedyne jakie byly tych 3 na opineo nie liczmy...)
 

JanDa-J1

New member
Nie takich mądrali już zatrzymali. To tylko kwestia czasu.
Mam tylko żal do samego siebie jak zapewne większość naciągniętych klientów.
 

djwest

Member
Nie śmiejcie się ... nikt się nie odzywa bo albo się cieszą otrzymanym sprzętem albo siedzą w oknie wypatrując kuriera z zamówionym towarem
 
Do góry