Kupno tv.

miki750

New member
Witam.Powiedzcie mi proszę na co zwrócić uwagę podczas odbioru, kupna telewizora.Zamierzam kupić Panasonika G20 i nie wiem co mam sprawdzić by być pewnym właściwego wyboru.Wiadomo opakowanie i obudowa,ilość przepracowanych godzin(ciekawe czy w każdym modelu sprawdza się tak samo?)Z tego co pamiętam to w G20 przyciski i wejścia są w odróżnieniu do modeli z 2009r po lewej stronie.Dajcie kilka dobrych rad plisssss.:idea:
 

jin71

New member
Witam,posiadam plazme panasonica od ok. dwóch lat i jestem wpełni zadowolony. Bardzo dobry sprzet, solidnie wykonany a obraz z anteny analogowej zadowalający ( dvd - super ) dzwięk -czysty i miły dla ucha.
Brakuje mi tylko blu reya aby wpełni zobaczyć mozliwości telewizora.
Polecam do domowego uzytku, dla osób ceniących sobie dobrą jakosć za umiarkowaną cene.
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam.Powiedzcie mi proszę na co zwrócić uwagę podczas odbioru, kupna telewizora.Zamierzam kupić Panasonika G20 i nie wiem co mam sprawdzić by być pewnym właściwego wyboru.Wiadomo opakowanie i obudowa,ilość przepracowanych godzin(ciekawe czy w każdym modelu sprawdza się tak samo?)Z tego co pamiętam to w G20 przyciski i wejścia są w odróżnieniu do modeli z 2009r po lewej stronie.Dajcie kilka dobrych rad plisssss.:idea:

Chcesz kupić z wystawy sklepowej? To faktycznie zanim ją wstawią do pudełka sprawdź ilość przepracowanych godzin.

Jeśli jednak kupujesz przez internet, to pewnie spodziewasz się fabrycznie nowej. Wówczas przy odbiorze sprawdź oryginalność zafoliowania łącznika podstawki i tyle.
 

miki750

New member
Wszystko ok dojechał przed czasem w nienaruszonym stanie no to teraz przykręcić nogę i uuuuuuuuuuuuuuuuuuu nieźle.Panasonic TX-P42G20E godny polecenia.Lecę oglądać.Acha i jeszcze jedno-Życzę wszystkim Wesołych Świąt.
 
Do góry