kupno tv ok.5000zł + dekoder 1000zł, cyfra+

kapitan

New member
Witam
Jestem zainteresowany kupnem tv do 5000zł +/- kilka stów. Odległość od obrazu to ok. 3,5 - 4m, pokój jest nasłoneczniony, ale i tak tv oglądam wieczorami. Sygnał to cyfra+(po zakupie tv zamówie opcje hd), czasami dvd. Muszę dodać, że dużo oglądam sportu(przeważnie mecze piłki nożnej, a zimą biathlon), ale filmy też są ważne. Dużo czytałem na temat modelu Sharpa 46XL2 (46'' chyba nie będzie za dużo czy może 40-42 cale?), ostatnio usłyszałem o modelu Sony 46W4500, ale podobno występują tam problemy z ''cloudingem''. Czy warto dołożyć do tv Sony? Do tego chciałbym dokupić tuner do cyfry+ za ok. 1000zł. Zależy mi na dobrej jakości, mile widziany dysk twardy lub możliwość podłączenia zewnętrznego. Myślałem nad Fergusonem 8900HD. Tuner ma wysyłać dźwięk cyfrowy na amplituner(Denon AVR1306 bez hdmi) najlepiej przez kabel optyczny. W tej chwili mam dekoder Philips DSX6010 i starą antenę wizja tv. Czy do obbioru kanałów hd bedę musiał zmienić antene? Gdzie w Warszawie można kupić taki sprzęt za rozsądne pieniądze z wszystkimi papierami(gwaranjca, itp). Proszę o pomoc w wyborze tv i dekodera.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zamówienia - raczej przez internet - zbyt duża różnica cenowa.
SOny musisz sprawdzić koniecznie clouding przed zakupem.

Sharp nie ma tego problemu. Ostrość skalowania w SD jest po stronie Sharpa.
Powiedzą Ci w Cyfrze czy będziesz mógł odbierać HD . Oczywiście polecam pakiet HD.
Anteny nie musisz zmieniać .
 
Do góry