Kupno telewizora tylko w jakim sklepie?

ryszard233

New member
Witam. Przeglądnąłem prawie cały ten dział forum, i niestety w koncu nie wiem gdzie warto kupić telewizor.Możecie polecić dobry sklep internetowy?
Ja myślałem nad oleole?
Pozdrawiam
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Przeglądnąłem prawie cały ten dział forum, i niestety w koncu nie wiem gdzie warto kupić telewizor.Możecie polecić dobry sklep internetowy?
Ja myślałem nad oleole?

Jaki oleole? ole-ole bedziesz mial jak cos pojdzie nie tak i bedziesz siedzial na infolini i rozmawial z anonimowymi ludzmi. Kup tv u Kiki, porzadna firma, szybka dostawa, najnizsze ceny, ja kupowalem i jestem bardzo zadowolony - inaczej bym nie polecal, nie cuduj z jakimis sklepami jak masz pod nosem najlepsze rozwiazanie.
Tyle ode mnie.
 

sqy_angel

New member
taa... tylko, że ja pytałam nie tylko przez stronę jego sklepu odnośnie dwóch telewizorów, ale też bezpośrednio na priv do Kikiego i jakoś zero odzewu, nawet informacji o cenie... żeby chociaż powiedział, że danego telewizora w tej chwili nie ma czy coś... a tak taka ignorancja, sory ale... odechciało mi się...
a chętnie bym kupiła bo Kiki ponoć sprzedaje skalibrowany... ale widocznie nie chce sobie zwiększyć sprzedaży...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Masz nr. na stronie, zadzwon i po sprawie. Mysle ze zdecydowanie warto, spisz spokojnie, a w tych wszystkich sklepach to loteria.
 

enforces

New member
z ole ole mam doświadczenie, z agito to samo. Z RTV Euro Agd również. Z reguły kupuję tam gdzie najtaniej i gdzie w miarę pewny sklep. Na allegro wystawiają sprzęt którego nie mają więc warto czytać kiedy wysyłka towaru. W Ole Ole kupowałem jakiś czas temu telewizor LG i przywieźli mi jacyś tamtejsi kurierzy. Nawet wnieśli do domu. :)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
electro,,morele,,zadowolenie ,,port one,-sprawdzone sklepy,bynajmniej ja problemu nie miałem-55st60 i bdt 120 ostatnio w morele kupiłem,infolinia zawsze działała,e-mail ciągle informuje o statusie zakupu,polecam zdecydowanie,a kiki towarów wszystkich nie posiada na już.
 
Do góry