kupno plazmy 42'' do kwoty ok 5000

mjs

New member
slavoy23 napisał:
Ja mam tego LG-ka od miesiąca,wg.mnie cena-jakość jest ok.
W tej kasie lepszego nie znajdziesz,mysle ,ze ma bardziej naturalny obraz niz Samsung Q91,ktorego rowniez bralem pod uwage.Oczywiscie czerń nie taka jak w pionku,ale dla mnie spoko,nic nie cyka ,buczy itp.U mnie chodzi pod Fergusonem 8800 ,HD super,SD zalezy od sygnalu ,ale naprawde daje sobie rade,z DVD Panasonika po componencie tez jest naprawde nieźle.
Co do 100Hz to nie spodziewaj sie rewelacji,to raczej marketing.
Za tą kase to naprawde fajny TV,no i fajnie wygląda.

Witam wszystkich. Przymierzam się też do 42PC51 - ale martwi mnie Twoja wypowiedź na temat 100Hz. W czym to tylko marketing a w czym real. Moim drugim faworytem jest 42PC1RR - funkcjonalnie jest lepszy, ale ten pierwszy to nowsza generacja. Więc już sam nie wiem, który jest lepszy.
 

deha

New member
plazma do 3500pln

kochani ja mam niestety tylko 3500pln i marzy mi się plazma 42" czy w tej cenie warto coś kupić?to będzię mój pierwszy telewizor tego rodzaju i bedę go używał do oglądania cyfry+ dekoder phila 6010 czasami jakis filmik na dvd ora konsola ps2.poradzcie czy lepiej panasonica czy może lg a może ktoś ma jeszcze inne sugestie.telewizor moge kupić w necie więc pare groszy można jeszcze zaoszczędzić.
 
Do góry