kupilem panasa pv80

Dlugin2

New member
Dojezdzaja :D ;)

Tak na powaznie Kiki napisz mi na PW jaki by byl koszt przesylki TV 50 " Panasa do Irlandii, tutaj cos kupic to lekka porazka, przynajmmniej w miescie gdzie mieszkam. Zreszta sadze ze i tak bedzie taniej niz kupic tutaj.

No i moze jaks cene (dobra) na Panasa 50" FullHd poprosze :)
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Uważaj, bo Kiki gotów jeszcze otworzyć ekspozyturę w Irlandii. Kiki Irland Corporation. To byłoby coś. :)

ArtS :)
 
Ostatnia edycja:

sittek

New member
dzięki prosper5250 za opinię, jednakże pragnąłbym sie z Toba nie zgodzić.
Mieszkam aktualnie w UK.Własnie wczoraj podłączyłem u siebie digital BT,Więc basis do lepszego sprzętu zostało przygotowane. Obraz (na 21" ctr jest wspaniały, więc jestem przekonany,że na plasmie będzie optymalnie).
Co do zakupu na siłę programów z HD. Nie wiem jak Ty,ale ja na razie ofertę programów HD mam niewielką. Sorry,ale po to żeby sobie pooglądać żabki albo ptaszki na Discovery HD albo na dwóch kanałach filmowych HD (filmy takie sobie), gdzie obraz nie jest najlepszy pomimo HD (nie kręcone w HD)na razie nie będe niepotrzebnie wywalał kasy.Nie samym zakupem TV człowiek żyje. Jak oferta będzie lepsza wtedy dlaczego nie? Twoja opinia w postaci : skoro kupujecie telewizor hd to naprawdę warto zainwestować 350 zł i miesięczny abonament rzędu 50-100 zł by cieszyć się sygnałem hd jest troche niegrzeczna. Może dla Ciebie wydatek paru stów jest drobnostką, dla wielu innych wydaje mi sie że nie. Jesli nie masz problemów z kasą, to gratuluje życiowego sukcesu !. Ponadto wspominasz o zakupie wiekszej matrycy. To samo spostrzeżenie. Wieksza matryca -dużo większa cena. Jesli Cię stać na 60" plasmę, do tego obowiązkowo full HD i pewnie Pioneera no to prosze bardzo. Ale ja na razie nie zamierzam brac kredytu na 20 lat po to aby sobie zakupić najlepszy telewizor. Poza tym płaskie ekrany kupuje się nie tylko z powodu HD,ale chodzi też pewnie o smukły wygląd, oszczędnośc miejsca no i nie ukrywam chęć lepszego obrazu. Przecież wiadomo,ze te "płaskie" technologie nie są jeszcze doskonałe, więc na razie chyba nie warto wypruwac sie z wszystkiego. No i jeszcze jedna refleksja jaka mi się nasunęła: Jak kupować samochód to dlaczego nie od razu sportowy i z najmocniejszym silnikiem? Przeciez jest lepszy! Po co kupowac jakies wolne i psujące sie auta?Tylko widzisz nie każdego stać na taki luksus.Wydaje mi się,że jeśli kupujesz kabrioleta z silnikiem sportowym to nie po to tylko aby jeździc nim non stop na najwyższych obrotach i z otwartym dachem.

Pamiętaj,że wiekszość odpowiedzialnych ludzi dostosowuje zakup do swoich mozliwości a nie chęci!

pozdrawiam i bez obrazy
 

Leszczu

New member
Full\ Hd nie kupuje sie zeby ogladac ptaszki :D
ale po to chociazby zeby 2 razy w tygodnui zobaczyc film z BR lub zagrac
na PS3 gdzie szczena opada.
PanasTH50PY800:krol:
 

Leszczu

New member
prosper5250 napisał:
pierwszy post post sittka wspaniale obrazuje moje spostrzeżenia na temat klientów którzy kupują płaski telewizor i podłączają do tego "kabel" albo "siatkę"... kochani!!! skoro kupujecie telewizor hd to naprawdę warto zainwestować 350 zł i miesięczny abonament rzędu 50-100 zł by cieszyć się sygnałem hd, nawet jeśli to w porywach będzie 8 stacji...NAPRAWDĘ WARTO! nie róbcie krzywdy swoim urządzeniom wykorzystując ich możliwości na pół gwizdka! płacąc kilka tysięcy za tv, nie odprowadzacie tej opłaty za to że odbiornik jest płaski ale także za to że jest to odbiornik hd ready! nie pozostawiajcie więc go ready tylko GO! acha, no i wcale nie jest prawdą że sprzedawcy cisną ku lcd... no chyba że w marketach gigantach gdzie bywa że sprzedawcy mają odgórnie ustalone co mają sprzedawać... jeśli do mnie przychodzi klient i po krótkim interview wynika że ma nboxa z pełnym pakietem-wtedy doradzę lcd, ale w każdym innym przypadku plazmę... i jeszcze jedno-gadki że telewizor nagle maleje po miesiącu to nie mżonki ani wymysły-tak naprawdę się dzieje więc warto skorzystać z powyższych rad i wziąć większą matrycę! naprawdę!
zgadzam sie w 100%
A moj kolega zmienia juz 42cale na 50 pol roku ogladania i stwierdzil z e woli 50 .
 

sittek

New member
Leszczu napisał:
...........PanasTH50PY800:krol:
Aby pograć w gry wystarczy miec dobry komputer z odpowiednią grafiką. Telewizor jest chyba do oglądania telewizji lub filmów z zewnętrznych źródeł (ciekawe czy juz wszyscy poza mną mają już BR i PS3) a nie do pogrania...Jest to chyba funkcja dodatkowa.

Poza tym bez sensu jest wciskanie na siłę ludziom wielkie ekrany. Nie schodzi wam większy sprzęt, czy sprzedaż mniejszych jest nie opłacalna, czy co? A koleś niech sobie zmieni od razu na 100", po co robic to kilka razy!
 
Do góry