kupię sprzęt do KD.

blade11

New member
Witam,

Mam pytanie odnośnie wyboru ampli tunera, będzie to mój pierwszy zakup.
mam pokój 20 m2, 5x4, na początek kupie głośniki jamo 608, chyba że jakieś inne w podobnej cenie polecicie?
Będzie to grało na początek w stereo, ale w przyszłym roku planuje rozbudowę do max 5.1
Budżet około 2000zł.
tv i ps3 70% i 30% muzyka.

Co w tej cenie najlepiej się sprawdzi.
Dodam że na obecną chwilę rozważam Denona 1713 i AVR X1000.

z góry dzięki za pomoc w wyborze.
P.S. może ktoś ma sprzęt którego szukam na sprzedaż?
 

blade11

New member
Niestety na całość, czy zestaw onkyo 525 i Taga Harmony TAV-606v3 będzie odpowiednim połączeniem? a może te same kolumny z denonem AVR X1000 ??
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Słyszałem starsze modele Onkyo i mnie bardziej pasował Denon w stereo. Przy filmach będzie podobnie. Zerknij jeszcze na JBL LOFT 50. Słyszałem te kolumny i brzmią dość przyjemnie. Wiadomo, że za ta kasę szału nie będzie. Tagę słuchałem kiedyś tylko w MM, więc ciężko mi coś konkretnego powiedzieć. Na pewno do Jamo 606 brałbym Denona lub Harmana.
 

blade11

New member
ten zestaw który podałem jest już z głośnikami 5.0 więc mam dylemat, bo jak czytałem forum to w KD lepiej niby onkyo zagra, wiem że szału nie będzie, ale żeby to w miarę przyzwoicie współpracowało.
 

waflik

New member
Ja mam Harman Kardon avr70 + jbl loft 5.0 i mam troche wiekszy pokoj od Twojego i rozwazam sprzedaz lecz chyba troche za maly budzet masz na ten zestaw.Ja planuje sie przesiasc na mocniejsze stereo,tez myslalem ze bd duzo kina ogladal a wyszlo ze sama muzyka tylko.Jak jestes zainteresowany to PW.
 
Do góry