kupić teraz czy czekać na nowości 2011?

grzegorz1981

New member
W tym linku co podałeś jest napisane, że 42X30 jest HD Ready a w tamtej tabelce ma rozdziałkę 1920x1080. Więc jak to w końcu jest?
 

kaukaz

New member
Bez reklam
W tym linku co podałeś jest napisane, że 42X30 jest HD Ready a w tamtej tabelce ma rozdziałkę 1920x1080. Więc jak to w końcu jest?

Nie wiem:shock: nie należy się sugerować spekulacjami przed oficjalną premierą [CES2011] już tak bywało nie raz ze podawali informację która w koncu była nie prawdziwa.Pamiętam ze w FULLHD.GR podawali ze wiekszość plazm PANKA 2010 będzie bardzo cienka 2,5cm po cesie okazało się ze to same grubasy:p TAK ze panowie przymrużmy oko na te dane po CES będziemy bardziej mądzy :szukaj:
 

kowal801

New member
Bez reklam
Nic nie mowie,ale Panas co nowszy to gorszy.Strasznie ostatnio tną koszta, chyba nie długo zwiną żagle dotyczące produkcji PDP.
 

kowal801

New member
Bez reklam
Witam

Piszesz,że nic nie mówisz to przestań też pisać. Jak piszesz to pisz konkrety.

Pozdrawiam
Konkrety są takie ,że co rok gorsze gówno wypuszczają .Oczywiście pomijam te serie ,które kosztują ponad 5 tys, nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek .
 
Ostatnia edycja:

B737 Captain

New member
Bardzo ładny design serii G3

Osobiście uważam, że nowa seria G3 ma bardzo ładny design.
Biorąc pod uwagę, że wszystkie modele z zeszłego roku wyglądały tak samo w Japonii, USA i Europie, to ten nowy model właśnie ogłoszony w Japonii będzie wyglądał tak samo w Europie:)
001.jpg
 

grzegorz1981

New member
Nowe plazmy coraz bliżej bo targi o ile się nie mylę będą w dniach 6-9 stycznia. Ciekawe kiedy zostaną wprowadzone do sprzedaży, ale pewnie jakoś na początku lutego.
 
Hej.

Mam zamiar kupić plazmę Panasa, konkretnie serię g20. Nie wiem tylko czy kupować teraz czy czekać na nową linię, może za podobne pieniądze kupiłoby się coś lepiej wyposażonego?
Czy wiecie kiedy Panasonic wypuszcza nowości na nowy rok?
Pozdrawiam

Nie wiem czy juz kupiles ale dzis ostatni dzien roku takze nie pozostalo juz dlugo czekac na nowoci 2011 ;-))
 

Antałek

New member
Głupoty do wiwatu

Konkrety są takie ,że co rok gorsze gówno wypuszczają .Oczywiście pomijam te serie ,które kosztują ponad 5 tys, nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek .

Kolego piszesz brednie raczej.
Nie masz nawet pojęcia o tym o czym próbujesz pisać. Raczej nie kupuj Pnasanica i nie zabieraj głosu na tym forum jak nie masz nic do powiedzenia.
Kup zatem LG lub Samsungi i tak zabieraj głos. Życzę abyś kupił coś dobrego z LG lub Samsung za cenę niższą niż 5 tys. zł.
 

Stephen

New member
Właśnie jest po konferencji Panasonica przed CES. Zaprezentowali nowe telewizory które wreszcie zaczęły wyglądać lepiej (w szczególności seria VT cieńsza ramka i metal dookoła, ma być też sama plazma cieńsza). Niewiele dało się zobaczyć bo jakość transmisji tragiczna ale zapowiada się na lepiej. Większość konferencji była o Viera Connect czyli ja zrozumiałem to jako sklep z aplikacjami na Panasonic - taki panasonicowy app store. zaprezentowali na też grę Asphalt. Nowe filtry to Infinity black 2 oraz Infinity black pro 2, ale w szczegóły nie wchodzili. Infinity black 2 wyląduje chyba już w serii S. Standardowo obniżenie zużycia energii o 25%.
 

kowal801

New member
Bez reklam
Kolego piszesz brednie raczej.
Nie masz nawet pojęcia o tym o czym próbujesz pisać. Raczej nie kupuj Pnasanica i nie zabieraj głosu na tym forum jak nie masz nic do powiedzenia.
Kup zatem LG lub Samsungi i tak zabieraj głos. Życzę abyś kupił coś dobrego z LG lub Samsung za cenę niższą niż 5 tys. zł.
Kolego akurat mam Panasonica i widzę te mega postępy,to wszystko ładnie wygląda na papierze,napisze krótko żenada.Tak jak napisałem wcześniej Plazma Panasonic owszem ,ale od wersji V .
 

turzol

Member
Właśnie jest po konferencji Panasonica przed CES. Zaprezentowali nowe telewizory które wreszcie zaczęły wyglądać lepiej (w szczególności seria VT cieńsza ramka i metal dookoła, ma być też sama plazma cieńsza). Niewiele dało się zobaczyć bo jakość transmisji tragiczna ale zapowiada się na lepiej. Większość konferencji była o Viera Connect czyli ja zrozumiałem to jako sklep z aplikacjami na Panasonic - taki panasonicowy app store. zaprezentowali na też grę Asphalt. Nowe filtry to Infinity black 2 oraz Infinity black pro 2, ale w szczegóły nie wchodzili. Infinity black 2 wyląduje chyba już w serii S. Standardowo obniżenie zużycia energii o 25%.

Poniżej nota prasowa z tej konferencji
For Journalists

Film z targów przedstawiający VT30 w akcji
http://www.youtube.com/watch?v=F4FFkYNzOZ4
 
Ostatnia edycja:

bodyg

New member
Czesc, jakies prognozy kiedy pojawia sie te modele w sklepach? Jakies ceny proponowane?
Kurcze bylem juz zdecydowany na V20, ale VT30/V30? wygladaja o niebo lepiej w porownaniu do V20 dizajn :D ha wyglada naprawde zachecajaco. Warto poczekac teraz na nowe modele czy kupowac starsze?
 

WuMike

New member
Bez reklam
VT30 wystartuja pewnie od 10k PLN za najmniejszy 55", takze nie liczcie na nic ponizej, przynajmniej na poczatku.

Co ciekawe, czyzby Panny zrezygnowal z V30 (bez 3D)?
 

kaukaz

New member
Bez reklam
VT30 wystartuja pewnie od 10k PLN za najmniejszy 55", takze nie liczcie na nic ponizej, przynajmniej na poczatku.

Co ciekawe, czyzby Panny zrezygnowal z V30 (bez 3D)?

Wuuuumike 55cali to model najmniejszy seria vt30 w usa w Europie pewnie bedzie 50:shock: lub 46 mniejsza kubatura mieszkań.Dla mnie bedzie wazne co poprawi w obrazie[skalowanie sd,hd,brak fałszywych przejsc totalnych juuder,no i poziom czerni ten z kuraka9g:p]tego sobie i wszystkim innym posiadaczom VT30 czy innych modeli na rok 2011 zyczę :bober:
 

cactusek

New member
Bez reklam
Nowe tv pojawiają się zwykle w okolicach konca marca, a praktycznie dopiero w w kwietniu jeśli chodzi o PL. Więc jeszcze troche poczekamy. Tymbardziej że na początku ceny są "lekko" zawyżone.
 

cactusek

New member
Bez reklam

Rzeczywiście ciut ładniejsze od poprzedniej serii, do konkurencji jeszcze sporo brakuje ale krok w dobrą stronę. Chętnie bym zobaczył na żywo bo te fotki takie nijakie i małe.
Złe wiadomości to oczywiście brak filtra w tanszych modelach (serie S i X), usb niby jest ale żeby się znów nie okazało że czytają tylko zdjęcia.
Ciekawa jaka będzie cena serii ST, droższa czy tansza od G z tego roku? Raczej droższa...
 
Do góry