kupic na raty, 3D - 37-42 cale

sciana001

New member
Witam. Rodzice postanowili zmienić Tv na nowy i prosili mnie abym cos wybrał co warto kupić , orientacyjnie do kwoty 2500-3000 max, i chciałem gdzieś to kupić na raty, wiadomo z ratami zawsze jest się w plecy, choć może uda mi się gdzieś znaleźć sklep co ma korzystne raty, albo i nawet zerowe, i teraz pytanie co polecalibyście abym kupił? z tego Tv bedę korzystał znając życie głownie ja , bedę miał go podłączonego do neta i do oglądania filmów z kompa poprzez Hdmi, co do 3D chciałbym aby był, choć nie ukrywam nie miałem doczynienia jeszcze z 3D.Więc prosiłbym o propozycje ewentualnych Tv, ewentualnie o sklepy gdzie kupić owy Tv na korzystnych warunkach.

pozdrawiam i dziękuje
 

sciana001

New member
ok , zdecydowałem szukać Philips seria PFL 6008 duzo widzę ludzi z forum się decyduje, teraz muszę znaleźć tylko gdzie najkorzystniej kupić
 

sciana001

New member
tak jeszcze zapytam o poprzednika tego philipsa model Philips 42PFL 6007, jest dużo słabszy od tego 6008k? roznica ceny znaczna 400-500l, warto dokładac owe 400zl-500zl?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Warto dołożyć. Pojawiło się kilka nowych rozwiązań:
Mira cast, wifi smatr screen, TXT ( będzie update), design.
Napisz na PW dostaniesz info.
 

spavnosky

New member
Co do tych rat to teraz jest tak, że jest napisane, że 0 procent oprocentowania i tego typu rzeczy. Haczyk tkwi w tym, że do kredytu "dowalaja" Ci ubezpieczenie i tak na przyklad w euro rtv jak chcesz wziac na kredyt, to idziesz do "specjalnego" stanowiska, Pani zbiera dane na Twoj temat zarobki itd. i nastepnie "czeka sie" na decyzje z banku. I roznie to z tym bywa, raz daja z ubezpieczeniem - czyli kredyt jest tak naprawde drozszy, a czasami nie daja z ubezpieczeniem i faktycznie jest 0% :)
 
Do góry