Który zestaw lepszy Klipsch F1 czy Dali Concept

jeanaxel

New member
Witam mam pytanie który zestaw kolumn 5.0 byście wybrali i dlaczego Klipsch F1 C1 B2 czy zestaw Dali Concept 6? Proszę o pomoc

Pokój 20m2, amplituner który kupie to Onkyo seria między 508 do 608 lub Denon 1610 albo 1910. Zestaw ma być do muzyki(dance, techno) i kina pół na pół.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
odsłuchiwałem na pokazach Onkyo i Klipscha - co prawda muzyka trochę inna .
W klasie cenowej - naprawdę extra.
Powinieneś postarać się sam odsłuchać .

 

killpit

New member
Rozumiem że mieszkasz w bloku i będziesz wieczorami chciał posłuchać muzyki lub oglądnąć film.
Powiem tak brałbym Klipsch dlaczego ponieważ skuteczność ich to ponad 92db tzn. że nie musisz kręcić mocno gały abyś usłyszał całe pasmo dzwięku i basik będzie taki głęboki że pomyślisz jakby był podłączony sub.Dali to świetne głośniki ale przede wszystkim do muzyki z niezbyt dużym i głębokim basikiem.Z elektroniki brałbym nowe już modele ONKYO szczególnie 608 dlaczego:THXultra2 HDMI 1.4 DSX 620W przetworniki Burr-Brown itd...
 

jeanaxel

New member
Mieszkam w domu....a mówisz o klipsch z frotnami F1 żebyś brał? czy lepiej może JBL E Cinepack? Co oznacza że ampli Onkyo 608 ma 620 W? Rozumiem że im więcej tym lepiej? czy to znaczy że będę mógł pod niego podpiąć mocniejsze głośniki ? o łącznej moc 620W
 

killpit

New member
JBL seria E uważam za jedną z lepszych jakie robili bo teraz to porażka dla mnie osobiście ktoś się może nie zgodzić co prawda.Klipsch zagra bardziej dynamicznie wiem że spokojnie wystarczą tobie F1 dodatkowo sub10 i zestawik Perfecto:bober:.Natomiast co do zasilacz im mocniejszy tym lepiej wysteruje gł. a co za tym idzie zmniejszenie zniekształceń itp... Zasilacz jest jedną z najważniejszych cech w ampli.
 
Do góry