Który z trzech

IROL

New member
Wybrałem trzy egzemplarze które mieszczą się w moim budżecie (ok.1500zł) i teraz prośba który z nich jest najlepszy. Wiem że szału nie będzie , ale budżet jest taki , a nie inny . TV podpięty będzie pod sygnał z anteny naziemnej oraz pod laptopa . Oglądany raczej na wprost i z odległości 2,5-3m . Służył będzie głównie do oglądania filmów (również z usb) i przeglądania internetu .
Wybrałem takie:

PANASONIC TX-42AS600E
Philips 40PFH5509
Toshiba 40L5435DG

Jeszcze takie pytanie czym się różni 42AS600 od 42AS500 ?
 

flozbi

New member
Podałeś 3 bardzo zbliżone tv. Zostawiłbym Panasonica i Toshibę, sam miesiąc temu między nimi wybierałem. Jakość obrazu bardzo zbliżona, więc decydują detale, nawet takie jak pilot w Panasie super intuicyjny w Tośce klocowaty i zadługi. Panasonic as600 ma procesor 2 rdzeniowy, a as500 1rdzeniowy, aa i jeszcze kolor ramki w as500 cała czarna. W Toshibie masz 3d.
 
Ostatnia edycja:

IROL

New member
Dzięki , to kupię chyba tego panasonica bo czytałem że ładnie skaluje w sd , a ten AS500 1rdzeniowy , czyli wolniejszy tak?
 

flozbi

New member
Tak, lepiej dodać te 100 zł do modelu as600, smart będzie szybszy i ze srebrną ramką tv nowocześniej wygląda to już subiektywne odczucie.
 
Do góry