który z nowszych LED-ów jest najlepszy?

Status
Zamknięty.

picia385

New member
Mam zamiar kupić bardzo dobrego LED-a ale tylko firmy SAMSUNG lub LG. Wygląd Panasów, Sony czy Toshiby to nie mój gust.
Mam do wyboru:
SAMSUNG UE46ES7000
SAMSUNG UE46ES8000
SAMSUNG UE46D8000
LG 47LM760T
Proszę o pomoc...
Który wg was będzie najlepiej się spisywał.
Pozdrawiam
 

picia385

New member

a więc tak:
1.odległość TV od sofy wynosi 3m
2.sofy mam rozmieszczone na wprost ekranu a fotele pod delikatnym kątem
3.telewizor ma wisieć na ścianie
4.do telewizora będzie podłączony sygnał cyfrowy
4.mam zamiar podłączyć kino domowe, dekoder cyfrowy p, i może konsola Wii
5.telewizor bedzie pracował około 14 godzin
6.zalęzy mi nba dobrym 3d
7. i oczywiscie wyglad bo zona tez zwraca na to uwage:razz:
 

Pfk

New member
47 LM760:)

Żonce spodoba się nawigowanie Magic Remot'em. Seria siódma to najniższa z dwurdzeniowym procesorem obecnym też w modelach z serii 8 i 9. 3 USB, 4xHDMI. Pełen, net, 4 pary okularów 3D i glassy do dual play'a:) ES8000 nie wiedzieć czemu ma tylko 3HDMi, troche mało...jak na taki high-end...czyżby oszczędności w Samsungu?:)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Zmień ŻONE-żartuje!powiedz jej,że lepiej widać szczegóły np.makijażu,lakieru na paznokciach,szczegóły w uczesaniu np.spikerki,aktorki.Seriale takie jak M jak Miłość,Barwy i inne lepiej widać w 46 ES 8000.Może pomachać do TV,a on będzie robił,słuchał jej poleceń,a Ty spokojnie wypijesz piwko,może pogadać z TV.np.powie mu spadaj,mam nadzieje,że nie Tobie? i on się wyłączy.TV mam na mysli?pozdr.
 
Ostatnia edycja:

marjos

Member
Witam.
Też jestem zainteresowany tymi modelami tv.
Waszym zdaniem nowe Samsungi są lepszym wyborem niż nowe modele LG?
Byłem wczoraj w EURO AGD i ogladałem model LG 47LM765S. Demo 3D które na nim leciało poprostu wymiatało (nie mam zbyt wiele doświadczeń z materiałem 3D). Córka po założeniu okularów próbowała złapać piłki które wyskakiwały z telewizora :).
Mam jeszcze jedno pytanie: czy odświeżnie 800Hz daje dużo lepszy obraz niż 400Hz? Czy warto dopłacać 1000 pln do telewizora z odświeżaniem 800Hz?
 

Sdolas

New member
W opisie tego LG można znaleźć mi. ... lekkie i tanie okulary .... czyli jak się domyślam raczej ma pasywne 3D. No i teraz wada to czy zaleta :roll:
 

kini0

New member
Bez reklam
Dla mnie zaleta, ale niekoniecznie dla Ciebie ;)
Rozdziałka gorsza niż w aktywie, ale brak zmęczenia wzroku migotaniem i efekt 3D jakby większy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry