Który wybrać ?

Grzes85

New member
Witam:) który z poniższych tv polecacie? A może znacie jeszcze inne modele godne polecenia?:)

Samsung UE22ES5400

Sony KDL-22EX550

Toshiba 23EL933

Toshiba 26EL933

Sharp LC-24LE240E

Panasonic TX-L24X5E
 

Grzes85

New member
Mam pokój 4,5 m / 3 m. Oglądanie będzie tak bardziej pod kątem niż na wprost. Ogólnie chodzi mi o bezawaryjność ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
- ale będzie stał czy wisiał ?
- jak słońce świeci w pokoju ?
- z czego będzie sygnał podłączony?
- ile % do PC a ile do telewizji?
 

Grzes85

New member
tv będzie raczej stał,
mam duże okno w pokoju od strony zachodniej także tak od godziny 14 do pokoju wpadają promienie,
ze względu na brak miejsca w pokoju tv będzie stał blisko okna (ale wiadomo okno można zasłonić żaluzja)
sygnał - to głównie cyfrowy polsat a czasem także jakiś film np z usb (o ile będzie taka możliwość) lub laptopa
w procentach to 60% do 40%
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś to wybór prosty Toshiba 26 le 933.
Choć uważam że powinieneś sięgać po 32"
 

Grzes85

New member
Rozumiem:) tylko 32" to już nie ten przedział cenowy:/ myślałem właśnie coś z 24" z jakimiś bajerami np WiFi :) A Ty jaki byś mi polecił?
 

Grzes85

New member
Kolega polecał mi coś z panasonica ze względu na dobre matryce - IPS ale z tego co tak przeglądałem to chyba nie wszystkie je posiadają
 

Grzes85

New member
Najpierw maiłem granice 1000 zł teraz już urosła do 1350 zł i przy tym bym pozostał:) ale np jakby któryś z modeli kosztował 1400 zł a maił lepsze parametry od tego który np kosztuje 1300 zł to jestem wstanie tyle wyłożyć:) Zastanawiam się także nad gwarancją a chodzi mi dokładnie o to czy przedłużać do okresu 5 lat. Jak myślicie?
 
Do góry