Ktory tv wtbrac

grzala25

New member
Witam nadszedl czas na zmiany chce zmienic swojego samsunga 32 cale na 40 lub 42 cale do 2700 max i tak znalazlem kilka propozycji :LG 42LG5000, Samsung LE40A615, JVC LT-42R90, Toshiba 42XV550PG, lub cos z sony tv bedzie ogladany z odleglosci okolo 4m na wprost nie mam az tak wielkich wymagan chce proprostu nabyc w miare przyzwoity tv w kwocie ktora podalem pozdrawiam
 

klemensior

New member
Przepraszam ,że się podłączę ale widze ,że cena ta sama więc po co zakładać drugi podobny temat. Szukam telewizora dla rodziców do 2700 ale jeśli warto dołożyć z 200 zł nie mają nic przeciwko.
Telewizor będzie stał ok 3,5 m od nas.
Telewizja analogowa, chociaż zastanawiają się nad cyfrową.
Miło byłoby gdyby można by podpiąć kompa chociaż nie jest to priorytet.
Bezawaryjny oczywiście.
Dobra jakość obrazu.
Dobrze byłoby gdyby było już Hdmi tak na przyszłość może się przydać.
No to chyba wszystko. Z góry dziękuję.
 

grzala25

New member
hmm co moge wiecej napisac tv analogowa jak narazie pokoj ma 5na 5 m tv bedzie stal a dokladnie wisial na jednej scianie a kanapa stoi na wprost przy scianiedelikatnie odsunieta wiec odlegosc od tv bedzie jakies 4 m pokoj srednio nasloneczniony tv musi miec minimum 40 cli a najlepiej 42 modele podalem aha niebawem pojawi sie xbox360 bedzie podpiety pod ampav onkyo 805 i dvd 504
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
klemensior - oczywiście że wybór 42" będzie idealny do takich warunków.
Te które się mieszczą:
Hitachi 42 VP01
Toshiba 42 X 3000
JVC 42 R 90
Pamiętać musisz tylko o kalibracji obrazu
http://www.cinematic.pl/wiedza/kalibracja_obrazu.html

=========================================================
grzala25 - u Ciebie bardzo prosto - JVC 42 R90 i mieści się w klasie i spełnia większość oczekiwań
 

klemensior

New member
Wydaję mi się jednak ,że ceny te będą za wysokie i przekraczają 3tys. nie wiem ile kosztują w MM i sklepach tego typu w moim mieście a raczej przez internet rodzice nie będą chcieli. Więc może coś tańszego tak na wszelki wypadek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry