Który TV skaluje najlepiej/najgorzej do 4k

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli była plazma G30 - to naturalnym i lepszym jakościowo jest Oled TV.
I tak bym wybierał.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy !!!
Zaczynając od 55x98 za 3999 zł czy 55BX LG OLed za 4699 zł, Philips 55Oled 764 za 4699 zł
 

Petru23

Banned
Kolejny Panasonic leci do mnie do domu. 55hx580. Zobaczymy jak sobie poradzi z upc, ale patrząc po wrzutkach z wyświetlanych treści (dekoder kablówki) to jest zacnie. Mam jeszcze CI+ w zanadrzu, także posoraedzam dziada.

Oglądałem dziś z naziemnej q74t i xh8096. Sony nie radził sobie z klatkowaniem w naziemnej mimo uplynniaczy na Maxa. Samsung na ustawieniu 3/10 już ogarniał ladnie. Jakis serial i filmy jakieś dwa, do tego reklamy i teledyski z Viva. Klatkowanie takie, że aż białko w oku mi się scieło.
Potwierdza to testy rting
 
Ostatnia edycja:

bartmeces

Member
Kolejny Panasonic leci do mnie do domu. 55hx580. Zobaczymy jak sobie poradzi z upc, ale patrząc po wrzutkach z wyświetlanych treści (dekoder kablówki) to jest zacnie. Mam jeszcze CI+ w zanadrzu, także posoraedzam dziada.

Oglądałem dziś z naziemnej q74t i xh8096. Sony nie radził sobie z klatkowaniem w naziemnej mimo uplynniaczy na Maxa. Samsung na ustawieniu 3/10 już ogarniał ladnie. Jakis serial i filmy jakieś dwa, do tego reklamy i teledyski z Viva. Klatkowanie takie, że aż białko w oku mi się scieło.
Potwierdza to testy rting


Ja mam VECTRĘ dekoder z nagrywarką ale jak kupię tv wezmę dekoder 4K ,może za duże masz wymagania co do TV , co można wymagać za tą cenę ,albo już nie ma dobrych tv jak twoja plazma ? Tak samo mam z moją plazmą G30 .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

Petru23

Banned
Wymagać chce dobrego odbioru tv. Czego można chcieć więcej od telewizora?
Smarty, hdry, dv, android, bt, światełka są drugorzędne.
 

Petru23

Banned
Obraz do dupy przede wszystkim. Kolory nie bardzo mi odpowiadały, nawet po wklepaniu ustawień z rtings. Pisałem o tym wielokrotnie.
Gx810 totalnie nie poradził sobie z dekoderem przez hdmi. Do tego pixel wywaliło
W Samsungu gdyby nie kolory i też jakieś dziwne akcje z cieniami w 4k HDR jak i samosciemniajacym się hdr to może by i został.

Gdzieś trafiłem na info o jasności 400cd/m2 w hx580 ale nie mogę trafić źródła.

Poza tym jedno lubią oczojebnosc Samsunga inni nie.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
To dlaczego 810 ,QT77 nie spełnił tych wymagań , u kolegi w rodzine maja QT77 i mówią ze bajeczny obraz .
Odnoszę wrażenie, że TV to nie to samo co McDonalds`s - sztuka sztuce nie jest równa, nie wiemy czy te same matryce (producent) czy wersje itp.
No i najważniejsze, co dla jednej osoby jest fantastyczne dla drugiej może być zaledwie dobre.
Indywidualne wymagania i jaki jest punkt odniesienia.
...
Gdzieś trafiłem na info o jasności 400cd/m2 w hx580 ale nie mogę trafić źródła.
Raczej nie ta półka cenowa, ale trzymam kciuki aby tak było, ocenisz sam.
Pojawił się też nowy PANASONIC LED TX-55HX710E ale drożej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry