ktory tv kupic pilne

SheeN

New member
Witam. Zwracam sie do was z wielka prosba o doradzenie mi zakupu TV, poniewaz nie za bardzo sie na tym znam. Zastanawiam sie miedzy dwoma modelami nad Samsungiem LE40A786 i nad nowym Sony Z4500 (gosc w sklepie powiedzial mi ze jest mocno przereklamowany). Zalezy mi na tym zeby w danym TV nie bylo efektu rozmazywania lub takich kresek ciagnacych sie za np. pilkarzem przy szybszych ruchach kamery poniewaz jestem bardzo wyczulony na tym punkcie i bardzo mnie to drazni:p A jesli znacie jakies inne modele ktore moga byc lepsze to prosze o propozycje tak do 6 tys.zl. I bardzo bym chcial zeby taki TV bardzo dobrze nadawal sie do grania na PS3 i podlaczania kompa ^^ z gory bardzo wam dziekuje i pozdrawiam ^_^
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Z dwóch wymienionych polecam Sony.
Najlepiej będzie jak sam zobaczysz obraz.
 

awujotka

New member
Bez reklam
Czyzby duch meduzy sie unosił?:p:p:p:p:p

Z tych dwóch modeli, co wymieniłes - na pewno Sony.
Samsungi mają niestety błyszczącą matryce - mnie osobiście to ardzo przeszkadza.
Natomiast tego Soniaka mam i mogę go chwalić, a miałam porównanie do innych tv.
 
Ostatnia edycja:

flozbi

New member
Sony

Witam! z tych dwóch zdecydowanie Sony, japońska a nie koreańska firma, polecam także model JVC LT-42V80.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Gdybyś poczytał wpisy na Forum ( absolutnie nie jest to złośliwa uwaga ), to
wniosek nasówa się sam: seria W4500. Dodam swoje baaaaaaaaaardzo pozytywne doświadczenia z tym modelem. Ale jeśli miałbym kupić inny, to
... ten sam model, ale 52" ;-)

PS. Nie napisałeś jaka wielkość ekranu Cię interesuje. Przy podanej przez Ciebie cenie 46" W4500 kupisz bez problemu.
 
Do góry