Który Panasonic 50" G, ST, GT, VT (30)?

komzik

Member
Jak w temacie, chciałem zakupić 50", ale czytając specyfikacje i testy nie dopatruję się jakiś ogromnych różnic. Zależy mi na dobrej jakości obrazu oraz jak najmniejszym odbijaniu światła bocznego... 3D nie ma dla mnie znaczenia, ale chce ozywać iplatv.
I jeszcze jedno.. w jednym z testów Kikiego wyczytałem, że był jakiś problem ze spliterem HDMI przy VT30 (?)... tak jest czy coś mi się przyśniło ? Pytam o to ponieważ z amplitunera mam jedno wyjście HDMI, a chcę oglądać i na TV i na rzutniku...
Kiki - czy można u Ciebie zamówić prezentację w domu tych modeli ? Jest sens je porównywać w ten sposób ?

[+]
Przeczytałem sobie test z postu kolegi fish_dvb
http://www.hdtv.com.pl/forum/655907-post173.html

i na końcu jest porównanie VT i GT na korzyść VT. Jeżeli tak jest naprawdę to jest to duży + na rzecz VT30, który może mnie przekonać do zakupu VT, a nie GT30
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dla mnie osoby wrażliwej na czerń a co za tym idzie , głębię kolorów , nasycenie kolorów i identyfikację kolorów - Zdecydowanie warto pójść na VT 30.
 

mblaszczak

New member
Podczas analizy wyboru pomiędzy VT a GT, dla mnie odpowiedź była prosta - VT lepsze parametry i jak dla mnie ładniejszy wygląd, w komplecie dwie pary okularów i karta WiFi. W efekcie funkcja 3D jest wartością dodaną, za którą nie płacisz (wystawiasz okulary na allegro i masz VT za cenę GT o znaczne lepszych parametrach).
 

komzik

Member
Dziękuję za odpowiedzi.
Skłaniam się również w kierunku VT30.
Kiki - 3 pytania.
Kiedy będzie 55VT30 ? I jaka +/- cena ?

Napisałeś w teście coś takiego
cyt. "Jedyny problem który nie jest wyjaśniony to niemożliwość odtwarzania tego samego obrazu z rozdzielacza sygnału na różnych telewizorach , gdy podpięta jest plazma VT30."

Możesz rozwinąć. Chciałem (muszę) używać splittera (podłączony rzutnik) i jeżeli jest tak jak piszesz to mam problem...
 

Lalus

New member
podepne sie pod temat poniewaz zdecydowalem sie na zakp vt30 ale 55 lub 65 cali , interesuje mnie tylko cena i dlugosc gwarancji
jezeli ktos chce miec klienta prosze o oferte
dzieki
pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele 55vt30 -powinny być już od kilku dni -ale jeszcze nie ma. Cena ostateczne jeszcze nie ustalona.
Modele 65Vt30 - mają być w połowie czerwca. Mam nadzieję że że nie będzie opóźnienia jak przy 55"
Ale dobra informacja cena na 65VT30 jest niższa niż miała być. Cena powinna być na poziomie 65VT20.
 
Do góry