Który model z tych 3 TV wybrac pomocy... :(

Ratownik05

New member
Witam.
Proszę bardzo o pomoc w wyborze telewizora... Byłem już pewny wyboru ale znowu się naczytałem i mam tylko mętlik w głowie Tylko i wyłącznie z tych 3 modeli proszę o nieproponowanie mi innych modeli i dalsze mącenie w głowie. Przymierzam się do zakupu już od 1,5 tygodnia oblatane wszystkie możliwe sklepy w moim mieście niektóre po 3 razy nawet. I wytypowałem te 3 modele Panasonic TX-L42ET60, Philips 42PFL6057K, Philips 42PFL6907K.

Co mnie interesuje w telewizorze:
- odczytywanie wszystkich napisów w filmach przedewszystkim txt
- możliwość powiększenia tych napisów
- możliwość oglądania w przeglądarce internetowej filmów online z znanych nam portali kinomaniak i ekino

Czy jakość obrazu w tych telewizorach jest porównywalna ?? Czym się w ogóle rożnią te 2 modele philipsa od siebie ??

Błagam pomóżcie bo mam już mętlik w głowie a w tyg chce zamówić telewizor....
 

robin_23

New member
Hej.
Stoję przed podobnym dylematem. W tej chwili czekam na nowości 2013 i to co zaoferują w testach. Dla tych potrzeb które wymieniłeś raczej nie kupowałbym philipsów, kiepsko u nich zarówno z odczytem różnych formatów jak i ze stroną SMARTTV. Osobiście polecam do tego telewizory LG, ale poczekałbym na te z 2013 roku np la690 wzwyż, z drugiej strony liczę na to, że choć jakością obrazu dorównają one philipsą... Możesz jeszcze poczekać na nowe philipsy, może będzie lepiej niż do tej pory jeśli chodzi o multimedia i płynność menu....
 

Ratownik05

New member
Co najgorsze to sie doczytałem ze obecnie zaden TV sprawnie nie obsluguje programu flash player albo w ogole go nie ma... Z czym się wiaze to ze nie obejrze z przegladarki telewizora filmu na takich portalach jak kinomaniak,ekino czy iitv. Pozostaje tylko podlaczenie laptopa do telewizora a podany przezemnie panasonic nie posiada gniazda VGA, moje 2 laptopy moga byc polaczone z TV tylko przez ten port... A philips je ma....
 

Ratownik05

New member
No własnie Kiki z tego co czytalem to zaden TV nie obsluguje Flash player wiec na kinomaniak i tego podobnych nic nie obejrzymy z przegladarki TV. Chciałem wziaść panasonica ale z powodu tego ze nie ma wtyku VGA chyba wezme philipsa... Masakra przez jeden głupi wtyk musze zrezygnowac z telewizora ktory byl moim faworytem :( Tylko najgorsze jest to ze w moim miescie nie maja tych 2 modeli Philipsa... Kiki miałeś moze okazje je testowac ?? Czy obraz sie duzo rozni od panasonica ??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najnowsze modele też sprawdziłem i też nie odpalają. Wg mnie żaden telewizor na rynku nie ma jeszcze takiej wtyczki .
Który model dokładnie Philipsa masz na myśli ?
 

Marian111a

New member
gust

Witam.
Proszę bardzo o pomoc w wyborze telewizora... Byłem już pewny wyboru ale znowu się naczytałem i mam tylko mętlik w głowie Tylko i wyłącznie z tych 3 modeli proszę o nieproponowanie mi innych modeli i dalsze mącenie w głowie. Przymierzam się do zakupu już od 1,5 tygodnia oblatane wszystkie możliwe sklepy w moim mieście niektóre po 3 razy nawet. I wytypowałem te 3 modele Panasonic TX-L42ET60, Philips 42PFL6057K, Philips 42PFL6907K.

Co mnie interesuje w telewizorze:
- odczytywanie wszystkich napisów w filmach przedewszystkim txt
- możliwość powiększenia tych napisów
- możliwość oglądania w przeglądarce internetowej filmów online z znanych nam portali kinomaniak i ekino

Czy jakość obrazu w tych telewizorach jest porównywalna ?? Czym się w ogóle rożnią te 2 modele philipsa od siebie ??

Błagam pomóżcie bo mam już mętlik w głowie a w tyg chce zamówić telewizor....
Nie dla mnie, te modele, nie wiem jak z najnowszym modelem Phila
 

Ratownik05

New member
Kiki nie bardzo mi odpowiedziales na pytanie. Co mam rozumiec przez to ze jest w klasie premium ?? Ja sie pytam o jakość obrazu pomiedzy tym panasem a panasonicem.
 
Do góry