Ktory lepszy SHARP LC-32LE630E czy SAMSUNG UE32D5500

lukasz1501

New member
Witam mam zamiar wymienic stary telewizor w malym pokoju i wybor padl na dwa modele jak w temacie SHARP LC-32LE630E i SAMSUNG UE32D5500. Przegladnolem juz troche porownan na sieci ale nic konkretnego nie znalazlem z wyjatkiem opisow co ma jeden a czego nie ma drogi a mi glownie zalezy na jakosci obrazu glebi i dosc ladnych i naturalnych kolorach slyszalem ze samsung przesadza z kolorami i ma je az za zywe i zlewajace sie. Dlatego prosil bym was o jakas konkretną pomoc. Na wifi mi nie zalezy bo tam gdze bedzie stal telewizor mam gnniaztko z lanem tak ze moge kabelkiem podlączyc:-o
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu musisz sam zadecydować. Jeśli zależy Ci na jakości to Sharp, jeśli na multimedialności to Samsung.
 

szadyman

New member
Mam samsunga 32D5500 i powiem tak nadaje się do oglądania seriali , publicystyki, natomiast kompletnie nie radzi sobie z płynnością obrazu w szybszych scenach czy sporcie .Podejrzewam kiepską rozdzielczość poziomą ze wzg. na brak 100 hz.
 

lyzwiarz

New member
szadyman> Brak 100hz? Z opisów parametrów tego telewizora jakie przeczytałem wynikało, że ma odświeżanie właśnie 100hz... Czy mowa o czymś innym?
Zastanawiam się nad kupnem tego modelu w wersji 37" (Samsung UE37D5000). Mógłbyś mi napisać coś więcej o twoim telewizorze? Jesteś zadowolony z zakupu? Mocno dostrzegalne są te spadki płynności w szybkich akacjach? Jaki masz sygnał podłączony do tego telewizora?
 

szadyman

New member
możesz poczytać na tym forum gdzieś ten temat jest poza tym byłem w MM i sprzedawca potwierdził i niestety to widać szczególnie w piłce nożnej.Nie mam porównania do innych tv bo to mój pierwszy lcd ale gdy kamera jest nieruchoma to trawa ,ślady na murawie są wyraźne jak tylko jest ruch to wsio zlewa się w zieloną płaszczyzne co mnie strasznie irytuje gdy patrzę na piłkę.Mam cyfrowy UPC oczywiście SD.Nie wiem może inne też tak mają?
 

MajsterQ

New member
mam ten tv i nie zauważyłem takiego problemu. tak nawiasem mówiąc wielu sprzedawców w sklepach różnego typu tak naprawdę nie wie co sprzedjae.
 
Do góry