który LED lepszy pod Xboxa

PR0ximo

New member
Witam,

Proszę o szybką odpowiedź który z poniższych telewizorów lepiej nada się do Xbox'a, chodzi mi tutaj też o input laga o którym wyczytałem tutaj na forum że lepiej im jest niższy ;)

LG 47LS5600
SONY KDL-46EX650

Jestem otwarty również na propozycje, najlepiej z zaplecza Media-expert bo tam chce kupić dziś telewizor.
Cena max 3600, 3D nie jest obowiązkowe, jest mi to akurat obojętne. Gabaryty 46+ cali.

Pozdrawiam
 

PR0ximo

New member
witam, zapoznałem się z waszymi opiniami a co sądzicie o poniższym modelu:

PHILIPS 47PFL4307H/12

w pormocji jesli dam kod nie jest strasznie drogi, niecałe 2750zl, jednak nie wiem o co chodzi z opcją Wifi (Dongle USB, czy jest to drogie)

KIKI, Twój 47cali w p[ropozycjach jest ciekawy, jednak w testach objęty jest głownie 42 cale, domyslam sie jednak iz w 47calach wydajnosc jest identyczna,

cena jednak pomiedzy moja propozycja a Twoja jest kolosalna
 
Ostatnia edycja:

lucadore

New member
witam,

podpinam się pod temat.
jakie 50-55 cali kupić z przeznaczeniem głównie do grania na konsoli?
myślałem o :
philips 55pfl6007
philips 55pfl5507k/12
LG 55LM620T
sharp 52LE830

chyba że plazma - chociaż widzę problemy z bielą.
Samsung PS51E6500

prośba o pomoc
 

PR0ximo

New member
dość ciekawy ten PHILI[S o którym kiki pisałeś ;) ta opcja dla gier 2D dla dwóch graczy jest kapitalna, jednak jego cena jest również dość spora :p

mam pytanie odnośnie tego modelu, czym się różni:
47PFL6007H/12 (tutaj mamy H)
47PFL6007K/12 (tu natomiast K)

oraz czy wie któs może jaki jest input lag w tym modelu 47PFL4307H/12? jest znacznie tańszy od powyższych

mam również pytanie dotyczące awaryjności, sprzedawca w popularnej sieciówce sklepów AGD/RTV powiedział mi że obecnie telewizory LED są bardzo awaryjne podczas pierwszego roku użytkowania oraz podczas trzeciego roku (dlatego zalecają dodatkowy pakiet gwarancyjny, co za tym idzie znowu nie mała sumka do wydania), czy jest to prawda? oraz jak się to odnosi co do marek, np. czy PHILIPS produkuje mało awaryjne telewizory

DOŁĄCZAM CZĘŚĆ ABY NIE ROBIĆ NIE POTRZEBNIE NOWEGO POSTU

mam pytanko odnośnie propozycji które dziś wyszukałem:

- PHILIPS 42PFL6007K/12 + SoundBar za stosunkowo niską cenę 3tyś, jednak jeśli będę chciał go zakupić to muszę specjalnie jechać do sklepu oddalonego o 65km bo na terenie śląska jedynie w Raciborzu jest ten telewizor objęty promocją w ME (ale mam bliżej od siebie do Strzelców Opolskich, tutaj właśnie mam 65km do sklepu), telewizor posiada dość ciekawą opcje gry dla dwóch graczy
- PHILIPS 46PFL5507K jego wygląd również mi sie podoba jednak nie potrafię wyszukać danych na temat input laga, jednak sądzę iż w przypadku Philipsa nie będzie zbyt wysoki, cena 3tyś w EURO
- PHILIPS 42PFL4007H nie wiem co z jakością obrazu, stosunkowo niskie odświeżanie ma, cena 2tyś w EURO, polecany dla konsol w trybie filmowym
- Kusił mnie również PHILIPS 67PFL6007H/12, jednak cena stosunkowo wyższa 3,7tyś+

Mam jednak pytanie odnośnie awaryjności powyższych telewizorów, zastanawiam się nad przedłużeniem gwarancji do 5lat jednak często jest to koszt 600-700zł. W kazdym sklepie mówią że telewizory są zawsze bardzo awaryjne (wiadomo muszą namawiać jeleni na branie dodatkowych pakietów). Z drugiej strony tak się zastanawiając, jeśli mam przedłużyć gwarancję i wydać te dodatkowe 700zł i telewizor hipotetycznie strzeli mi za 3-4lata (choć raczej sądzę że dzisiejsi producenci jednak inwestują w niezawodność) to chyba znajdę servis który mi naprawi go do tych 700zł, matryce to już dziś sporadyczne przypadki awarii (raczej wynikające z uszkodzenia fizycznego) a tak jedynie co może się popsuć to popuszczanie zlutowanych elementów przez lata użytkowania (co moim zdaniem nie będzie chyba zbyt skomplikowanym procesem do naprawy i drogim).

Co sądzicie właśnie wy na temat brania dodatkowych pakietów gwarancyjnych. Pozdrawiam oraz oczekuję opinii na powyższe propozycje :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry