Który LCD wybrać?

Który z poniższych modeli ?


  • Total voters
    0

Mr.P.

New member
A więc postanowiłem zrobić sondę by poznać zdanie innych forumowiczów . Telewizory są propozycją kikiego, któremu już teraz dziękuje za wszelką pomoc i poświecenie czasu. Nie jestem wstanie zdecydować się na jeden konkretny model niestety nie miałem możliwości porównania JVC P80 z powodu braku w jakimkolwiek sklepie. Jeżeli ktoś zagłosuje na jakiś model bardzo proszę chociaż, o krótkie uzasadnienie swojego wyboru. Z góry dziękuje za wszystkie głosy i pomoc w wyborze .
 

siwy25

New member
Witam,
miałem na prezentacji Toshibe XF,Sharpa RD2(100Hz) i JVC P80, JEDNOGłOśNIE WYGRAł JVC!, zdecydowanie najlepsze ,,formatowanie'' obrazu 4:3,żadnego smużenia,bardzo dobrze odbiera SD i jak na lcd dobry dzwięk!:eek:k: odbieram na nim c+,dachówkę(1,2TVP,Polsat),dvd.
Szczerze polecam!
Pozdrawiam.
 

Mr.P.

New member
Wielkie dzięki za odpowiedź, chociaż jedna osoba wysiliła się do napisania kilku słów. Również używam cyfry + dekoder HD, lecz korzystam też z konsoli xbox 360 a z tego co się orientuje to P80 nie ma FULL HD. Czy nie lepiej już zakupić telewizor z FULL HD ? Jak ma się Sharp 42X20E do tego JVC i Samsunga ? Na jednym z tematów wyczytałem, że powyższy model Sharpa ma lepsze skalowanie od Samsunga LE40A656.
 

siwy25

New member
Witam,
tak JVC P80 nie jest full hd ale jest 100Hz, ja nie posiadam xboxa ale z tego co pokazują testy(można poczytać i zobaczyć fotki) to jest ok!,a co do Sharpa i Samsunga to może ktoś z użytkowników coś napisze.
 

Mr.P.

New member
Mija miesiąc, a ja nadal nie zdecydowałem się na konkretny model. Może również jest to związane z brakiem czasu i za bardzo się nie spieszę. Zastanawiam się w sumie między Toshibą 40xf350, Sony KDL-40W400 i Samsungiem LE40A656. Bardzo prosiłbym o pomoc w wyborze :) bo niedługo dostane szału:)
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
p80

Od 3 tygodni jestem wlascicielem jvc37 p80 , cyfrowy sygnal SD przez component calkiem czysty , lepszy nawet jak na kineskopowym /rewelacja/ chociaz zalezy to troche od nadawanego kanalu , potwierdzam opinie kolegow , oczywiscie moga byc lepsze tv , ale lepsza bedzie tez CENA :p , OGOLNIE P80 BARDZO DOBRY , poczytaj posty i opisy tv - ale WYBOR nalezy do ciebie !!!


POZDR.
 

siwy25

New member
Mr.P. napisał:
Mija miesiąc, a ja nadal nie zdecydowałem się na konkretny model. Może również jest to związane z brakiem czasu i za bardzo się nie spieszę. Zastanawiam się w sumie między Toshibą 40xf350, Sony KDL-40W400 i Samsungiem LE40A656. Bardzo prosiłbym o pomoc w wyborze :) bo niedługo dostane szału:)

Mr.P. - jak już zastanawiasz się nad tymi trzema modelami to nic prostrzego jak zamówić prezentację! SAM wybierzesz tv i wierz mi zaoszczędzisz zdrowia i pieniędzy!
Pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360&page=30 - czytaj testy

Widać wyraźnie ze nawet z odległości jednego metra czystość godna mistrza klasy cenowej. Informacje o awansie Radwańskiej do kolejnej rundy Roland Garros w Paryżu ucieszyły nas jeszcze bardziej
p1050726ka0.jpg



, poproś o prezentację i czytaj opinie użytkowników:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27396&highlight=test+nie+k%B3ama%B3
 

Mr.P.

New member
KiKi napisałem PW do Ciebie jednak do tej pory nie dostałem odpowiedzi. Głownie zastanawia mnie wspołpraca 40XF351 z konsolami. Bo w teście mimo braku 100hz chociażby kanały SD wyglądają bardzo dobrze. Druga sprawa jest parę modeli Toshiba 40xf351 chociażby 351P 351 PG itp. Jaka jest różnica między tymi modelami, niestety jestem zielony, a jeżeli było to gdzieś wytłumaczone to z góry prepraszam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jest wytłumaczone poszukaj . Jedne są z tunerem cyfrowym , inne bez tunera.
Nic nie dostałem na priw.
W klasie cenowej z grami - gra rewelacyjnie - sprawdź choćby wyposażenie.
www.toshibta-tv.pl
 
Do góry