Który Lcd do 3400zł

wanu

New member
Witam
Zamierzam kupić telewizor Lcd 32 cale. Chciałem więc zapytać jakie modele w tej cenie będą najbardziej opłacalne.
Do telewizora mają być dołączone dekoder (cyfrowy polsat) i dvd. Oba urządzenia będą połączone z tv za pomocą kabli euro.
Jednak za parę miesięcy wymienię oba urządzenia na posiadające wyjscię hdmi.
Więc zależało by mi na 2xeuro i 2xhdmi.
Czasem chciałbym też podłączyć komputer PC do tv.
Telewizor będzie stał w dobrze oświetlonym pomieszczeniu.
Szukałem już trochę i zastanawiam się nad takimi modelami :

PHILIPS 32PF7332 - 3250 zł
PHILIPS 32PFL7332 - 2999 zł
I tu małe pytanie czym te oba modele się różnią ??

PHILIPS - 32PF7411 - 3399 zł
SONY KDL-32P2530 - 3399 zł
SAMSUNG 32N71B - 3249 zł
SAMSUNG LE32R73B - 3199 zł

Najbardziej przekonany jestem za pierwszymi dwoma z wymienionych.
No ale na telewizorach lcd wogole się nie znam więc dlatego pytam który z wymienionych tv będzie najlepszy ??
A może są jeszcze jakieś inne modele warte uwagi mieszczące się w granicy 3400zł ??
 

redlum

New member
Bez reklam
stoje przed podobnym dylematem - ale coraz bardziej napalam sie na SAMSUNG 32N71B

model SAMSUNG LE32R73B - to chyba wersja SAMSUNG LE32R71B z UK - mozna go dostac znacznie taniej - w neo24.pl jest juz za 2832zł

mysle jeszcze nad 100hz LE32M71B - kosztuje jednak ok. 400zł wiecej

mogby ktos napisac czy te 100hz cos daje? czy warte to jest 400zł i mniejsza ilosc kolorow?
 

patrus

New member
który? o to jest pytanie

Podobnie jak ty stoje przed dylematem ktory tv kupic osobiscie zainteresowany jestem sody kdl-32p2530 lub kdl-32u3000. Aktualnie mam mozliwosc ogladzania obrazu na starszym bracie kdl-32u3000 czyli kdl-32u2000 i powiem ze tv mi sie podoba. Jest troche uwag do jakosci dźwięku ale to moze sprawa pomieszczenia, moim zdaniem nie jest dobre akustycznie. Kilka razy widzialem programy nadawane w sygnale MPEG2 o bardzo slabej jakosci i choc obraz byl naprawde slaby to musze przyznac ze tv radzi sobie z tym calkiem dobrze (tu nasuwa sie pytanie jak odberac bedzie kablowke). Poza tym Sony daje 5 lat gwarancji. O swrwisach samsunga slyszalem wiele nie ciekawych opinii. Co do Philipsa to zdaje sie ze moj znajomy nma taki mdel jak piszesz i jest bardzo zodowolony.
Szczerze mowiac to mysle ze to co jeden uzna za dobre inny skrytykuje (bo np. nigdy niczego nie chwali).
Najlepiej zrobisz jak pojdziesz do sklepu i kazesz wlaczyc kazdy z nich i zobaczysz sam Pozdro.
 

patrus

New member
janek_pl napisał:
Zastanówcie sie na Panasoniciem 32LX70P. Jest dobrze opisany na forum.Sam też go posiadam i chwale.

Pozdrawiam


powiem szczerze ze ten panasonic mi sie podoba ale jest troszke poza moimi mozliwosciami, poza tym patrzac na sony nie ukrywam ze zainteresowalo mnie tez to ze wbudowany jest tuner cyfowej tv naziemnej (patrze na niedaleka przyszlosc bo ponoc mamy przejsc na ten system tv)

glowa juz mnie boli od mnogosci ofert i skapych informacji
 
Do góry