Który LCD 46" ?

jeffrey_ch

New member
Zastanawiam się nad LCD i potrzebuje czegoś z głęboką czenią i dużą płynnością obrazu (będzie podłączone PS3). Obraz będzie szedł głównie z UPC cyfrowo (ta nowa oferta co weszła). Ważne by TV miał cienką ramkę (max szerokość musi być 120cm bo na więcej nie mam miejsca).
Rozaważałem nad:LG 47LG6000 - ale nie podoba mi się design
Toshiba 46ZF355 - wydaje mi się że najlepsza z tych wszystkich
Sharp LC-46XL2E - słyszałem że podobno cienko się spisuje przy dynamicznych obrazach
Philips 46PFL9703 D


Preferuje Toshiba 46ZF355 ale co prawda jest już od paru miesięcy na rynku więc pewno lada moment wyjdzie coś lepszego. Może ktoś wie kiedy to będzie i co i czy warto czekać?​
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Toshiba ZF355 to bardzo dobry TV...podobnie jak Sharp XL2E który bardzo dobrze radzi sobei z obrazem dynamicznym np piłka nożna więc nei ma sie czego bac.... a jeśli chodzi o nowe TV to one pojawiają sie ciągle i można tak czekać całą wieczność bo cały czas coś nowego wychodzi;]
 

jeffrey_ch

New member
mateo2121 napisał:
Toshiba ZF355 to bardzo dobry TV...podobnie jak Sharp XL2E który bardzo dobrze radzi sobei z obrazem dynamicznym np piłka nożna więc nei ma sie czego bac.... a jeśli chodzi o nowe TV to one pojawiają sie ciągle i można tak czekać całą wieczność bo cały czas coś nowego wychodzi;]
Ale może toshiba ma wypuścić coś co będzie dużo lepsze niż obecnie posiada w oferci (tak jak LG wypusćiło serię Scarlet) ?? Nie wie ktoś??
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Toshiba gra zdecydowanie lepiej od LG.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=24216

Czarny na wprost jest bardzo dobry - ale czerń jak w Pioneer Kuro - z pewnością to nie jest
a2469aa6fdc5d3bemed.jpg
 

jeffrey_ch

New member
Racja ale Toshiba już jest od października więc można się spodziewać czegoś nowego. Ktoś wie czy będzie coś nowego w przeciągu miesiąca, bo jak tak to poczekam a jeżeli nowsze TV toshiby mają się pojawić w sierpniu czy później to kupie teraz.
 

mateo2121

New member
Bez reklam
Niedługo mają byc nowe Sharpy:) ale ceny bedą kosmiczne wiec raczej nie warto czekac:) kupuj tą Toshibe albo Sharpa a gwarantuje ze ebdziesz zadowolony...
 

RheeTCT

New member
W okolicy Ursynowa to nie wiem,ale w MM na ul.Ostrobramskiej wisi 52ZF355.46 jest identyczna tylko deczko mniejsza.To bezsprzecznie świetny TV,a co prawda niby jest w sprzedaży od pół roku,ale u nas tak naprawdę od zaledwie miesiąca.
 

jeffrey_ch

New member
RheeTCT napisał:
W okolicy Ursynowa to nie wiem,ale w MM na ul.Ostrobramskiej wisi 52ZF355.46 jest identyczna tylko deczko mniejsza.To bezsprzecznie świetny TV,a co prawda niby jest w sprzedaży od pół roku,ale u nas tak naprawdę od zaledwie miesiąca.

W sumie w digitalo była dostępna od października tylko na początku kosztowała 11 tys a teraz kosztuje 8 (różnica kolosalna jak na 7 miesiecy). To samo jest teraz z philipsami wyszły nowe modele (widoczne już na stronie philips.pl a nigdzie ich dostać nie można).
A jeszcze mam pytanie, bo jakbym kupował to pewno w digitalo, bo rozsądna cena i jest obok mnie :) tylko nie mam pewności co do tego sprowadzania TV bo równie dobrze mogę sobie kupić z allegro za 700 zł mniej tyle, że różnie to bywa z wysyłanym sprzętem. Może stać np 4miesiące w sklepie i non stop chodzić przez co jego żywotność się skraca albo mieć jakieś wady. Dlatego chce narpierw obejżeć telewizor czy nie ma żadnych wad i czy trafia do mnie jako świerzy i orginalnie zapakowany model. To jak jest z tym digitalo, skąd ten sprzęt jest sprowadzany?
 

leszekk

New member
Kup tego sharpa 46xl2e - jest świetny, świtnie spisuje się przy dynamicznych obrazach, ma technologię 100Hz.
W promocji w Saturnie tylko 6100PLN.
 

stefek202

New member
Jedyna jaką znalazłem to w digitalo i dotyczy raczej zwrotów niż obniżek.
Też się nad tymi tv zastanawiam. Po poradach tutaj i własnym oglądaniu zostały mi trzy tv: 46zf355, 46f86, 46xl2e. Odrzuciłem np. sony x3500 bo za drogi jak na to co oferuje. Poza tym 100hz mi się nie spodobało. Wszystko też przemawia za toshibą, tylko zastanawiam się nad dynamicznym obrazem -ostatnio w saturnie przy 100hz mi skakał obraz gdy całe "view" się przesuwało (jakiś samochód przejeżdżający obok domu był śledzony kamerą i dom się "przesuwał"-skakało). Być może to kwestia ustawień, ale nie miałem okazji powtórzyć tego, nie miałem wpływu na puszczany obraz. Mimo to pozostaje nadal na 1 miejscu...
Jakieś porady:)?
 
Do góry