który kupić? sony 55w805c czy 55x8505c ????

kusio

New member
Dzień dobry. Musze pilnie kupić nowy telewizor i mam 2 faworytów z ofert sony: 55w805c oraz 55x8505c - obydwa generalnie chwalone w testach. Wiem że jeden to full hd a drugi to 4K. Potrzebuję tv głównie do oglądania nc+, canal+, hbo oraz filmów w jakości HD + konsola PS4. Priorytetem dla mnie jest jak najlepszy obraz. Odległość od TV około 2,6 metra. Czy warto w moim przypadku brać ten 55x8505c ??? PS. Alternatywnie myślałem też o 55w755c bo nie interesuje mnie 3D ale nie wiem czy wszystkie pozostałe "wnętrzności" są w nim jak w w805c (włącznie z możliwościami kalibracji). Z góry dziękuję za fachowe porady.
 

bernikle

New member
Posiadam x8509c i obraz wymiata jest po prostu super. Wbrew opiniom w internecie telewizor działa płynnie . Jedynie co mnie irytuje to zainstalowana opera która nie jest zoptymalizowana. W zestawie masz pilot dotykowy z mikrofonem do obsługi androida . Proc musi być tam całkiem niezły asphalt 8 chodzi bardzo płynnie. Cast z tabletu też fajnie działa. Dźwięk przyzwoity nawet bardzo dobry. Obraz SD i HD rewelacją 4k ogladalem tylko z youtuba i jest rewelka.
 
Do góry