Który i dlaczego ? Samsung vs Panasonic

Rodman1

New member
Wersja 1 : Samsung PS 50 B850
Wersja 2 : Panasonic TX-P50 V10 E

Bardzo proszę kolegów o krótka odpowiedź,razem z uzasadnieniem.


z góry serdeczne dzięki.


Rodman1
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=42998 - właśnie dlatego
A gradacja kolorów po prostu zachwyca.
065_P1220600.JPG


========================================
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=41986 - dla porównania.
056_P1200597.JPG
 

mario_many

New member
Witam,ja tez dopisuje sie do pytania i ponawiam prosbe o namiary do testu oko w oko samsung b850 kontra panasonic v10,oba sa moimi faworytami w cenie 6000-7000 i ze bedzie to plazma tez juz pewne
 

mario_many

New member
No chyba sie nie obejdzie,ale jeszcze troche poczekam.Ale cos mnie ten samsung b850 korci szczegolnie pod nieobecnosc w szerszej ofercie panasonica v10
 

jgx

New member
Bez reklam
witam, również jestem zainteresowany czekam do grudnia na lekki spadek cen tych nowości i do tego czasu musze zdecydować między 50" 850 sama a 50" v10 panasa, jeśli ktoś ma jakieś info jak wypada bezpośrednie porównanie tych tv (chodzi tu głównie o strony zachodnie) to prosze pisać, gdzie można uzyskać ile kosztowałaby u Kikiego przenetacja w domu (częstochowa) tylko tych 2 tv z opcją zakupu jednego od ręki?
pozdro 4all
 

xfish77

New member
Tutaj masz link do testu Samsunga. Nie jest to test porownawczy ale czesto autor odnosi sie do Panasonica.
wUwUwU.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1245336433

(Dlaczego nie moge dodawac linkow mimo ze mam wiecej niz 5 wypowiedzi?)
 

mario_many

New member
Dzieki za ink do testu samsunga b850,faktycznie autorzy odwoluja sie do panasonica v10 jako do bezposredniego konkurenta,oba ida łeb w łeb i mniej wiecej sa na rowni ,co kto lubi.Na tym forum test samsunga b850 tez był inspirowany owym testem,nawet całe fragmenty sa tu testowane ale uzupełnione o własne spostrzezenia wiec juz jestem blizej niz dalej.Czytalem tez test na tym forum panasonica v10 jak byłem niebieski i juz mam mniej wiecej dokonany wybor tych plazm "mniej wiecej "bedacych na rowni.
 

jgx

New member
Bez reklam
mario_many napisał:
Czytalem tez test na tym forum panasonica v10 jak byłem niebieski i juz mam mniej wiecej dokonany wybor tych plazm "mniej wiecej "bedacych na rowni.
czyli mniej-więcej ku czemu się skłaniasz? :) bo ja chyba mniej wiecej ku 850 ale mysle dość poważnie jednak nad prezentacją w domu w dniu zakupu
 

mario_many

New member
Juz nie mniej a wiecej jestem blizej ...samsunga b850,ale piłka w grze,mimo ze mam N tv i kanałow HD sporo to chyba wybiore tv skalujacy lepiej w SD bo przez pare lat sie jeszcze przyda.w HD oba robia to rewelacyjnie a samsung mi sie lepiej podoba i robi wrazenie gruboscia a raczej cienkoscia! 29mm! mniej pali i wydaje mi sie ze tez lepej swieci,tak sadze po ogledzinach sklepowych ale wiadomo ze to zadne porownanie.Moim zdaniem jedyna wada samsunga to to ze nie nazywa sie panasonic,troche mniej ufam tej firmie ,jest nawet sklep w ktorym mozna go kupic za 6300 na raty 30x0,jest tanszy od panasa o jakies 50% wartosci playstation3 slim co tez ma znaczenie.Sumujac sam b850 jest od panasa v10 tanszy ,ładniejszy,oszczedniejszy i lepiej swieci(mniej wiecej ,zaleznie od obszaru porownan) tylko dlaczego jeszcze nie wisi na mojej scianie? oto jest pytanie? Na ktore da odpowiedz bezposredni test oko w oko ,a jak nie to zamowie do domu ta dwójke plus lcd led 9704 philips tak na wszelki ..Pionera odpuszczam mimo fantastycznego obrazu bo 5090 wyglada jak materac na scianie(sorrrry dla fanow)
 
Do góry