Który dekoder lepszy Echostar 717 czy Samsung DSB305G?

pesymik

New member
To byłoby idealne rozwiązanie gdyby można wykorzystać istniejący abonament. Wtedy nawet bym się nie zastanawiał. Ale tak na prawdę podpisujesz umowę na następne 12 miesięcy albo więcej. Ale w sumie nie wygląda to źle. W tym miesiącu kupiłem TV i DVD więc na razie przystopuje ;) Może w styczniu pomyślę :D
 

pesymik

New member
oj coś chyba zmyślasz. karta jest powiązana z konkretnym dekoderem i tylko z nim działa. niemożliwe żeby moja karta, której w tej chwili używam na Echostar 717 po przełożeniu do dekodera Samsunga zaczęła działać. To jest po prostu oczywista oczywistość :D
 

yaneq

New member
Bez reklam
trochę odgrzeje ten kotlet...
echostar 717 to najgorszy szmelc pod słońcem.
przewertowałem trochę internet i widzę, że moje słowa się potwierdzają.
kupiłem to badziewie przed sprawdzeniem opinii w sieci. i żałuję. obraz się przycina, jest to dość denerwujące i dyskredytuje całkowicie ten dekoder. antena i konwerter jest ok, sygnał 90/75 więc bardzo dobry! w dupe niech mnie polsat pocałuję za całkowity brak profesjonalizmu. mam 10 dni na odstąpienie od umowy i to chyba właśnie zrobię, bo nie będę tyle miesięcy męczył się z tym dekoderem, nie dam rady. mam nadzieje, że F1 w końcu przejdzie na jakąś inną platformę, bo tylko dla tego płacę polsatowi abonament.
 

pesymik

New member
Ja też mam ten dekoder ale jedyne co mi przeszkadza to brak segregowania kanałów i brak łącza hdmi i wolne przełączanie kanałów. Mam sygnał 80/60 i żadnego przycinania nie widzę a niektóre kanały mają naprawdę dobrą jakość (polsat, discovery). Ale i tak jak tylko będe mógł to go wymienie na dekoder HD. Może twój jest uszkodzony?
 

cykam

New member
dekoder

Witam. JA posidam samsunga i bardzo sobie chwale. Widziałem tez jakosc na Echostarze u znajomego i nie zauważyłem zadnej różnicy. chyba chodzi tylko o firme.
 

yaneq

New member
Bez reklam
pesymik: no tak masz rację. jakość jest dobra, brakuje segregacji kanałów i hdmi w pełni się zgadzam. jednak przycinanie to ponoć norma. w sieci wiele artykułów można na ten temat poczytać. ponoć tego nie naprawiają. sam nie wiem co zrobić. powiedz mi jednak jedno: jaką masz wersję oprogramowania i czy masz model 717 czy 717a
 
Do góry