Które gry z nowości i pre orderów kupicie?

Co kupicie w najbliższym czasie?


  • Total voters
    0

Rufi-PS3

New member
Ja teraz czekam na polską premiere Assassin'a Creed II i The Saboteur.
Grałem w Retcheta ale nie podobał mi się na tyle żebym kupił pełną wersje.
Czekam już aż przyjdzie do mnie paczka z Fifą 10. ;-)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Do listy zakupów dopiszę być może Final Fantasy Xlll. Po ograniu Dragon Age Origins na wszystkie strony chętnie pogram w japońszczyznę. Ostatnim jeRPeGiem jaki skończyłem był Final dziewiąty, więc szmat czasu temu. Karcianka ala Magic the Gathering w tym Finalu to było coś wyjątkowego. Zobaczymy po recenzjach co z tego wyjdzie.
 
Z tej listy już parę gierek posiadam i nie żałuję.
Czaje się teraz na
Assassin's Creed II
Mafia 2 - pierwsza część zrobiła na mnie ogromne wrażenie i aż boje się aby druga część mnie nie zawiodła
Max Payne 3 - znajdzie w mojej kolekcji, ponieważ 2 poprzednie części były super. Szczególnie pierwsza, więc trzecia może być równie warta uwagi
 

Peek

New member
Bez reklam
Dla mnie Mass Effect zdecydowanie za bardzo kosmiczny. Dwa najblizsze zakupy to Bioshock 2 i HR. Cała lista w wątku "co kupicie w 2010".
 

debeef

New member
Bez reklam
Teraz HR lub U2...Bioshocka muszę najpierw skończyć by zając się dwójką...ale mam wersję pc i jakoś ciężko mi się zmusić do 19"
 

Ogr

New member
Bez reklam
Tyle tych gier że całkiem zapomniałem o LOST PLANET 2 :D Myślę ze gra będzie świetna :D Demo przeszedłem z 10 razy heh .
 

Ogr

New member
Bez reklam

kapsell

New member
Bez reklam
Dante is coming...

Mnie pierwsze lost planet bardzo przypadlo do gustu wiec zacieram lapki:D

Ale jeszcze bardziej czekam na Dante's Inferno, gra mojego ostatnio ulubionego studia (Visceral Games - panowie od Dead Space). Upiorny klimat piekla, swiezy pomysl i bardzo wysoko stajaca grafika, wyczesany bestiariusz, hmmm, chyba wezme dzien wolnego na premiere:D
 

cyber78

Member
Bez reklam
Ale jeszcze bardziej czekam na Dante's Inferno, gra mojego ostatnio ulubionego studia (Visceral Games - panowie od Dead Space). Upiorny klimat piekla, swiezy pomysl i bardzo wysoko stajaca grafika, wyczesany bestiariusz, hmmm, chyba wezme dzien wolnego na premiere:D

Z tym świeżym pomysłem to trochę przesada, zagrałem w demo i gra wygląda jak GoW, zresztą w recenzjach piszą to samo - mechanika gry to kalka z GoWa.
Chociaż jak ktoś lubi te klimaty to będzie to tylko atutem przed marcową premierą boga.
 

PolChicken

New member
Konsole mam niecałe 2 tygodnie, a tu coroczny wiosenny wysyp hitów. Heavy Rain nie odpuszczę na 100%. Nie wiem co z AvP i nowym Bioshockiem. Do tego zaległości. Przecież takiego U2 nie można ominąć mając sprzęt sony...
 

ps_user

New member
Bez reklam
Lost Planet 2 Video Game, Episodes IV & V Trailer HD | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
Filmik świetny :D Na innych forach ta gra jest w ścisłej czołówce nowości :blagam: a tu :???: To esencja grywalnosci i grafiki nie wspomnę o klimacie który oczywiście jest kwestią gustu:)
Jak dla mnie, ten trailer to marne połączenie klimatów Front Mission, Final Fantasy i Armored Core.
Japońskie gry odpadły u mnie całkowicie. Pomimo że SF to mój ulubiony gatunek, tak ta gra jest zbyt skośnooka.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Z tym świeżym pomysłem to trochę przesada, zagrałem w demo i gra wygląda jak GoW, zresztą w recenzjach piszą to samo - mechanika gry to kalka z GoWa.
Chociaż jak ktoś lubi te klimaty to będzie to tylko atutem przed marcową premierą boga.

Mnie demo pochlonelo. Brac przyklad z najlepszych, rozwijac te pomysly dodajac wlasne nietuzinkowe - tak, to wlasnie powiew swiezosci.
 

Redundantor

New member
No tak racja, ale to było celowe.

Jak robiłem sondę miałem jeszcze jedną odpowiedź:
- jestem kobieta i wieku nie podam, ale w ostatniej chwili odrzuciłem bo by zepsuło statystyki.

Ciekawe, czy jakieś tu są :) ?
 
Do góry