Która z dobrych plazm ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie zgadzam się, Ci którzy potrafią korzystać z pilota - nie mają problemów z powidokami.
Każdy kto kupuje Pioneera dostaje informację jak z plazmy korzystać - i obecnie uzytkownicy są suuuuuuuuuuuuuper zadowoleni.
 

Romanoff

New member
Proszę wrzuć instrukcję na forum.Niech się wszyscy dowiedzą jak korzystac z plazmy Pioneera bo pewnie niewielu wie jak to robić;) Może chodzi o coś takiego: :)
pkt.1 Zmieniamy kanał co godzinkę
pkt.2 Zawsze ustawiamy format obrazu na Zoom , tak aby znaczki programów wychodziły poza ramy telewizora.
pkt.3 przed wyłączeniem plazmy włączamy "śnieg", conajmniej na 30min.
pkt.4 przez pierwszy tysiąc godzin użytkowania tv nie zmieniamy ustawień obrazu ze standardowaych na jakiekolwiek inne, a już napewno nie zwiększamy jaskrawości i kontrastu. 1tyś godzin przy ogladaniu 4h dziennie to zaledwie 250dni
pkt.5 ...........?
pkt.6 ...........?

P.S. bez urazy dla nikogo

Pozdrawiam
 

fokus

New member
Poprosze na pw info cenowe modeli 436 bo chyba tym sie zainetersuje jesli sa lepsze od nowej serii 427. Zastanawia mnie po co ta skrzynka obok plazmy 436. Jakim to kablem połaczone z tv.
 

benio

New member
KIKI, ponawiam moją prośbę. Czy mógłbyś podesłać na priw informację jak docierać pionka 427?

Z góry dzięki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wow , wow
Twój wybór.
Wystarczy trochę zabawy i cierpliwości aby przez następne długie , długie lata cieszyć się niesamowitą jakością - nieporównywalną do innych obrazów.
Dziś zrobiłem seans z Mistrzostw Polski cheerleader zakończonych właśnie w Olsztynie - na plaźmie . Jakość znakomita ,a kręcone zdjęcia kamerą full hd.

Benio - wysłałem Ci na priv.
 

benio

New member
Benio - wysłałem Ci na priv.

KIKI,
przejrzałem skrzynkę pocztową i nie znalazłem żadnych konkretnych informacji dot. docierania plazmy (ponoć wysłałeś po 1 w nocy, jest 10).

Ironiczne wypowiedzi "sebol81" mnie nie interesują!!!
:)
pozdrowienia,
 

Mabri

New member
Mówimy o markach, natomiast nie mówimy o cenach. Że Pioneer gra bardzo dobrze, z tym się chyba wszyscy zgodzą. Ale czy gra na tyle lepiej od konkurencji jaka jest różnica w cenach - ja twierdzę, że nie. (najniższa cena, skąpiec 4 czerwca)

Samsung PS-42C91H - 3759
Pioneer PDP-427XD - 7839
Pioneer PDP-427XA - 7239
Panasonic TH-42PV70P - 4335

Na dzień dzisiejszy brałbym Samsunga
 

jjb

New member
W panasonicu (42px71f) nie ma takich problemow z powidokiem. Cena za to jest pierwsze 100 godzin troszke slabszej czerni (info z oficjalnego listu panasonic deutachland) ktora potem jest bardzo dobra. Nie trzeba nic uruchamiac, po wielogodzinnym ogaldaniu tej samej stacji nie zauwazylem powidokow z logo stacji, podczas uzywania komputera takze nie nie zauwazylem problemu wystepowania powidokow.

Szczerze mowiac goraco polecam panasonica (jestem posiadaczem) oraz samsunga (kieruje sie raczej wypowiedziami z forum) ktore sa zdecydowanie tansze od produktow pioneera i jak poprzednik nie uwazam zeby roznica w cenie rekompensowana byla lepsza jakoscia (proporcjonalnie do roznicy w cenie).


pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

johnny

New member
Ja mam Pionka 436 XDE. Kupiłem jeden z ostatnich egzemplarzy pod koniec 2006. TV chodzi dopiero 3 miesiące i jedyne co robie to nie zostawiam telewizora na jednym programie zbyt długo. Czyli jak obejże film, zmieniam stacje a jak wychodzę z psem to nie zostawiam TV włączonego itp. po prostu wystarczy troche racjonalności w użytkowaniu. Ustawinia są fabryczne i nic nie zmieniałem.
Nie mam żadnych duszków itp. nawet czasem się zpecjalnie wpatruje w miejsce gdzie przed chwilą był znaczek stacji i nic nie widzę.
Jednego tylko nie wiem... jak długo powinienem tak wgrzewać TV ??

A aktualnie poszukuję TV do sypialni i nie wiem w co celować. Odległość 3m więc rozmiar chyba 37". Sygnał kablówka analogowa aster city i czasem DVD. Budżet pomiędzy 5 a 10 tys zł.
Polecicie coś konkretnego... ??
 

Krzysiek z ...

New member
Witam,
w listopadzie 2005 roku kupiłem pioneera 436 xde. Nie stosowałem żadnych specjalnych ustawień mających "dotrzeć" ekran. Oglądam przez te kilkanaście ( ponad 20...) miesięcy wszystko na co mam ochotę , programy z cyfry+, dvd i nie przejmuję się czy wypalają się duszki czy też inne cuda. Po prostu tego nie widzę a wzrok mam całkiem dobry. Może kupiłem jakiś wyjątkowy egzemplarz ...( pewnie jednak nie ;)) To naprawdę całkiem dobry telewizor, który w 100% mogę każdemu polecić ;) !!! Jedyną wadą moim zdaniem jest to ,że musiałem dodatkowo dokupić głośniki, podstawę ( będę ją sprzedawał bo nie używam) i wieszak na ścianę. Ale jakość obrazu rekompensuje te niedogodności całkowicie.
Pozdrawiam Forumowiczów, :)
 
Do góry