Która rozdzielczość lepsza?

dark

New member
Już chciałem kupić Pioneera 436, a tu masz - sprzedawca Pansasonica mówi mi, że to jest bez sensu, jeśli nie mam HDTV. Lepiej, według niego , kupić zwykłą plazmę, ponieważ lepsza plazma musi interpolować obraz (np. z DVD), w efekcie czego jest on gorszy niż przy plazmie dwa razy tańszej.

Pierwszy raz spotkałem się z taką argumentacją - co o tym sądzą ludzie z doświadczeniem? Czy to tylko walka konkrencyjna czy coś w tym jest?

Ale tak się teraz zastanawiam - przez kilka lat nie będę miał HDTV - jeśli różnica w jakości obrazu nie jest duża - może wystarczy plazma o rozdzielczości 852x480 - dwa razy tańsza, a HDTV TV sobię kupię za parę lat - cena pewnie będzie dwa razy mniejsza i wyjdzie na to samo?

Widzę, że na forum jest chwalony Samsung 42 S5S - może to jest rozwiązanie?

Z góry dziękuję za pomoc - chcę już kupić jakikolwiek telewizor i mieć to z głowy.
 

Flapu

New member
Panasonic TH37PV500 czy Samsung PS37S4A

Mam ten sam problem - tzn. mysle identycznie jak Kolega i po moich licznych obserwacjach (sklepowych) skłaniałbym sie do Panasonica TH-42PA50 - według mnie odbierał najładniej na podłaczonych zwykłych antenach. Pozatym kosztuje niecałe 7000 PLN.

Ale tylko czy odległość z jakiej bede ogladał nie bedzie za mała tj. 4 metry ?

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sprzedawca Panasonica - nie wiem jaką plazmę /Panasonica /miał na myśli ?
Nie jestem pewien czy sprzedawca Panasinica widział plazmę Pioneera w akcji. Plazma dzięki jakości palety barw, jakości obsługi i rozdzielczości - bez względu na kompensację sygnału , działa znacznie lepiej niż Panasonic. Dowody na to masz na każdym protalu i nie tylko osób którzy korzystają z tych plazm ,ale również osób które choć krótko widziały te telewizory na własne oczy.
Czy warto ? zależy od środków zadysponowanych na zakup.
Sprawdź czy warto dla Ciebie ? Postaw dwie plazmy obok siebie i zadecyduj czy różnica jest warta dla Ciebie - tej kasy.
Masz mozliwość - pokazy w domu , to najlepsze rozwiązanie Twoich wątpliwości.
Plazma Samsung s5s /zadziwia swą jakością/ - chodzi super , ale jest w innej klasie cenowej.
Jedyna mozliwość to zestawić je razem i podjąć samemu decyzję - baz pośpiechu.


Flapu
plazmy mają większą plastyczność i większą płynność. Z odległości 4 metrów dają sobie spokojnie z jakością dobrego sygnału z kabla .Jak jest u Ciebie ?
Jeśli masz normalny sygnał będziesz zadowolony. Poproś na pokaz Jeszcze Samsunga s5s i LCD 37" .
Dobra cena na 42 Pa 50 Panasonica - 6950,-/komplet/
pozdrawiam
 

wozi

New member
Troche nie rozumiem :?
Kiki piszesz że cena za 42PA50 jest u Was ok. 6950,-PLN. A po wejściu na str. "kupujemy" widze cenę 6420,-PLN a sam odsyłasz na ta stronę. No to jaka jest ta cena?

wozi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ceny podawane są na wszystkich sklepach bez uchwytów i podstawek.
Nigdy nie wiado co klient wybierze. Są różne podstawki w róznych cenach i rózne uchwyty w róznych cenach.
pozdrawiam
 
Do góry