Którą plazmę wybrać LG 42PJ350 czy 42PT353?

dzagorski4

New member
Witam, jak w temacie. Przymierzam się do kupna plazmy. Wybór padł na LG i któryś z dwóch wymienionych modeli: LG 42PT353 (ku temu osobiście się skłaniam) lub 42PJ350...
Który z tych dwóch modeli polecacie i dlaczego oraz czym się one różnią?
Pozdrawiam Daniel!
 

digitalus

Banned
Witam
42PT353 to nowszy model telewizora,posiada np odczyt plikow z usb. Dobra jakosc obrazu z analogowej kablowki, lepsza niz w trzy razy drozszym telewizorze led-tv.
42pj350 nie ma odczytu plikow z usb.
Moje amatorskie zdjecie zrobione przez telefon. Plazma to lepsza jakosc obrazu. Jesli zrodlem bedzie sygnal sd , czyli np kanal tvn, polsat. tvp,telewizor lcd , led-tv nie ma szans. W telewizorze plazmowym bedzie widac wiecej szczegolow
http://s2.ifotos.pl/img/Foto0037_hrnarer.jpg
Telewizyjny dylemat - NEXT 2/2009 - Artykuły - NEXT
 
Ostatnia edycja:

dzagorski4

New member
Wielkie dzięki kolego za odpowiedź ;)
Powiedz mi jeszcze, a jak szkło?
Czy rano, przy sporym słońcu bardzo odbija, czy da się oglądać?
Powiem szczerze, że nie miałem zbyt dużego do czynienia z plazmami; od kilku dni mam testowo plazmę LG 42PC3RA, nie jest źle, ale rano trochę odbija mi słońce ;) Pozdrawiam.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Kolego przy sporym słoncu którego chocby cześć pada na ekran to nie da sie tego oglądać. To nie jest telewizor do nasłonecznionych pomieszczeń.
 

micz10

New member
Od jakiegoś czasu rozglądałem się za telewizorem i w zeszłym miesiącu zakupiłem 42PT353. W sumie impulsem była cena (1300 w MM) ale nie znalazłem o tym modelu złej opinii więc nie wahałem się za długo. Telewizor do oglądania kablówki SD (przy okazji okazało się, że czasowo moja kablówka wrzuca za free trochę kanałów cyfrowych, także w HD). Lustro jest owszem, ale głównie jak telewizor wyłączony. Jak oglądam to jakoś na tym się nie skupiam i nie przeszkadza (telewizor tyłem do okna, słońce tylko rano).
Testowałem też filmy przez USB i działa to całkiem przyjemnie.
Generalnie jestem bardzo zadowolony szczególnie przy tej cenie.
 

digitalus

Banned
Kolega ma 42pt353. Telewizor tez ustawiony tylem do okna i mozna spokojnie ogladac.Oczywiscie duzo zalezy od wymagan odbiorcy. Jakosc obrazu sd na pewno lepsza niz w znacznie drozszym telewizorze led-tv. Telewizor led-tv wrocil do sklepu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry