która plazma?

wasylhh

New member
Bez reklam
witam. Stoje przed wyborem jednej z dwóch tańszych plazm. Do wyboru mam:

panasonic TX -P50U30E

samsung PS51D550

TV głownie do oglądania cyfry+ i co ważne do grania na PS3/X360. Co byscie polecili? Plazma ma miec 50-55". Moze rozejrzec sie za czyms innym? Z gory dzieki za odpowiedzi.
 

arfa222

New member
miesiąc temu chciałem kupić samsung PS51D550. Dzięki forum przedwczoraj kupiłem Panasonica tx 50g30e na które teraz jest rewelacyjna cena. Po tych 2 dniach stwierdzam że w tej cenie nic lepszego bym nie kupił , obraz igła , nie buczy jakoś draźliwie ( bardziej słysze lapka i lodówke z kuchni), a ps 3 działa rewelacyjnie .
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
witam. Stoje przed wyborem jednej z dwóch tańszych plazm. Do wyboru mam:

panasonic TX -P50U30E

samsung PS51D550

TV głownie do oglądania cyfry+ i co ważne do grania na PS3/X360. Co byscie polecili? Plazma ma miec 50-55". Moze rozejrzec sie za czyms innym? Z gory dzieki za odpowiedzi.

najlepiej dołożyć pare złotych do panasa z serii S lub G i tyle... z U daj sobie już spokój a samsung jest bardziej internetowy za to obraz ma słabszy (ocena subiektywna!!!) a o obraz przecież chodzi w TV?
 

wasylhh

New member
Bez reklam
Zalozmy, ze budzet do 1.000 euro. Teraz widze, ze jest jeszcze:
PANASONIC TX- P50ST33E i LG 60PV250





 
Ostatnia edycja:

arfa222

New member
Wszystko zależy czy np te 3d by się używało. Ja zdecydowałem się na serie G gdyż z tego co wiem z obrazem stoi lepiej niz ST, a tv 3d kupie za 4-5lat jak już będą bez okularów , na tą chwilę nastawiłem się na obraz i jego jakość i nie żałuje
 

wasylhh

New member
Bez reklam
3D mnie nie interesuje. Nawet jesli jest taka mozliwosc to wolalbym bez 3D. Glowa mnie boli od tego shitu...wiec na to nie zwracam uwagi.
 

arfa222

New member
w takim razie ja bym brał serię G ( wyszedłem z założenia że jak 3d nie będę używał to do st lub gt nie będe dopłacał) .Zresztą tak zrobiłem i uważam że słusznie. Ja kupiłem w Poznaniu za 3250zł z odbiorem osobistym , jakoś wolałem obejrzeć sprzęt , a nie korzystać z kuriera. Natomiast w necie można wyrwać ten tv jeszcze taniej . Wiem że to jest ostatni dzwonek bo szukając mojego wszędzie były już końcówki .
 
Do góry