Kto posiada 40S4000 lub 40V4000 ?

Robertus64

New member
Bez reklam
I może napisac kilka słów jak odbiera SD , a najbardziej mnie interesuje czy będzie zasadnicza różnica pomiędzy nimi a np. tym który posiadam , czyli 37V4500.Te 40 calówki mają tak jak mój BE2 ale są fullami i stąd moje wątpliwości:???:
 

MarcinCC

Banned
Przy SD nie ma różnicy czy HDready czy FullHD. S to niska seria. Lepiej zostań przy V. SD będzie minimalnie lepsze na V ale bez szału. Jednak już przy innych parametrach lepiej wybrać V.
 

majk!

New member
MarcinCC napisał:
Przy SD nie ma różnicy czy HDready czy FullHD.

Bzdura. Panele HDReady dużo lepiej radzą sobie z sygnałem SD, właśnie ze względu na niższą rozdzielczość. Łatwiej jest przeskalować taki sygnał do niższej niż do wyższej rozdzielczości.
 

bruce_leee

New member
Zgadzam sie z mikem.Kupmpel ma Hd ready samsunga a ja V 4000.Sygnał sd jest u niego lepszy nie kolosalnie ale lepszy.CZy znaczy że mój soniak jast gorszy? nie! bo jak podłączam cyfrę + to kolega roni łzy z żalu. Dla mnie jest jasne że posiadając tv nowej generacji niezbędnym jest posiadanie tv cyfrowej:mrgreen: a wywalając kilka tysia na tv i oglądac z anteny zbiorczej to jak lizanie lizaka przez szybę.pzdr
 

benu

New member
Panowie, słabo się znam ale słyszałem że w sony litera w oznaczeniu modelu oznacza, który model jest wyższy np. v jest wyższy od s (KDL 40V4000 wyższy od KDL 40S4000) ... tylko dlaczego w jednym sklepie model s jest droższy od modelu V o 100 PLN?
Sam rozważam zakup tych modeli. Z wyglądu bardziej podoba mi się S ale nie wiem co tracę nie wybierając V.
 

bruce_leee

New member
Robią promocję na dzień llub dwa. z literkami to prawda. proponuję krótki test.wybierz sobie model tv. i wejdz na stronę agd rtv i obserwuj jego cenę a sam zobaczysz. jak masz upatrzony rv to warto śledzic i zaatakowac w odpowiednim momencie:)
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Porównywałem te dwa modele , 40S4000 i 40V4000 na kilku stronach internetowych łącznie z Sony.pl i poza obudową i wyjściem optycznym audio w V nie widzę absolutnie innych różnic.Może ktoś zna inną różnicę ?
 
Ostatnia edycja:

kosak

New member
Robertus64 napisał:
Porównywałem te dwa modele , 40S4000 i 40V4000 na kilku stronach internetowych łącznie z Sony.pl i poza obudową i wyjściem optycznym audio w V nie widzę absolutnie innych różnic.Może ktoś zna inną różnicę ?

ktos zna odpowiedz? bo rowniez jestem bardzo ciekawy :mrgreen:

mam identyczny dylemat
 
Do góry