Krotko: SHARP LC-46XD1FULL HD czy SONY 46W/X2000

helper

New member
46XD1 ma matrycę 8G (4ms) a Sony X2000 ma matrycę 7G Samsunga (8ms). Wprawdzie Sony ma interesujący design oraz bardzo dobre "elektroniczne ulepszacze" obrazu, ale i tak mu w tym względzie brakuje.
Ostatecznie też Sharp zabija Sony ceną.
 

wrx

New member
Bez reklam
helper napisał:
46XD1 ma matrycę 8G (4ms) a Sony X2000 ma matrycę 7G Samsunga (8ms). Wprawdzie Sony ma interesujący design oraz bardzo dobre "elektroniczne ulepszacze" obrazu, ale i tak mu w tym względzie brakuje.
Ostatecznie też Sharp zabija Sony ceną.

Z wypowiedzi rozumiem, ze MIMO b. dobrych ulepszaczy w Sony, to Sharp ma I TAK lepsze?
Reakcja matrycy, to chyba wazna rzecz, prawda?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp ma nietylko najszybszą matrycę , ale najszybsze procesory ruchu inajlepsze skalowanie obrazu - co ma ogromne znaczenie przy programach SD. A przy tych wszystkich parametrach ma też lepszą cenę.
pozdrawiam
 

wrx

New member
Bez reklam
jarwisz napisał:
chcesz kupić Sharpa - i dobrze
Tylko jak czytasz to czytaj dokładnie :)
przytoczony przez Ciebie test to test 42XD1 a nie 46XD! gdzie jest zupełnie inna matryca a i Sony inny

ps
śmiało bierz 46XD1
a na temat testów - to bierz je z przymróżeniem oka

Czytam dokladnie!:p
Ale ja juz chyba tego Sharpa nie chce...
Widze, ze teraz wchodza modele 100Hz...I to podobno jest to!
Nawet zaczalem myslec o Samsungu w zwiazku z tym.:cool:
 

helper

New member
Wrx,
musisz pamiętać, że nowe modele (jak sobie policzyłem) pojawiają się co ok. 4 miesiące. Każdy producent oferuje to coraz więcej (dodatkowe tunery, gniazda, twarde dyski, etc.) oraz coraz lepszą technologię obrazu. To wszystko kupuje się za coraz mniejsze pieniądze!

Wypisz sobie, czego oczekujesz od tego tv, a następnie odznacz, czy to spełnia, czy nie. Jeśli tak, to kupuj! Koniec, kropka. Inaczej można popaść we frustrację:-D
 

jarekr

New member
wrx napisał:
Czytam dokladnie!:p
Ale ja juz chyba tego Sharpa nie chce...
Widze, ze teraz wchodza modele 100Hz...I to podobno jest to!
Nawet zaczalem myslec o Samsungu w zwiazku z tym.:cool:

:confused: mialem juz faworyta na zakup 46x2000 i nagle LE46M87BD samsunga podoba sie tylko ta szyba??!!! ale nic trzeba jeszcze pobiegac i doczytac troszke na decyzje mam miesiac.prawda jest ze co kilka miesiecy pojawia sie cos nowego ale ile mozna czekac .....
 

wrx

New member
Bez reklam
jarekr napisał:
:confused: mialem juz faworyta na zakup 46x2000 i nagle LE46M87BD samsunga podoba sie tylko ta szyba??!!! ale nic trzeba jeszcze pobiegac i doczytac troszke na decyzje mam miesiac.prawda jest ze co kilka miesiecy pojawia sie cos nowego ale ile mozna czekac .....

ja, jak na razie jestem za tym samsungiem - szyba jest, bo byc musi ;) !
 
Do góry