Koszulka

Czy warto robić koszulki ?


  • Total voters
    0

eedviking

Banned
Jakby co to moja propozycja na koszulkę. :D

2468e1bb3156a91amed.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Fajny pomysl,lubie nadruki.Szukalem ostatnio koszulek 3D i natrafilem na cos takiego :
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
jako osoba zajmująca się grafiką na co dzień sugeruje eedviking żebyś trochę poćwiczył...
Zaznajomił sie z typografią, przemyślał swój projekt bo na razie paint rządzi :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Amatorsko, czy zawodowo? Ja jak chciałem zrobić kilka projektów, to uderzyłem do roznych grafikow. Niezaleznie, żeby nie mieć jednego zrodla i nie ograniczac sie do jednego pomyslu. To co dostałem, wolalo o pomste do niebia. Sam amatorsko zrobiłem to o wiele lepiej.
 

tdx

New member
Bez reklam
tak mogę się z Toba umówić jak z każdym przygotowuje projekt za free jak Ci spasuje to płacisz :D
 

eedviking

Banned
jako osoba zajmująca się grafiką na co dzień sugeruje eedviking żebyś trochę poćwiczył...
Zaznajomił sie z typografią, przemyślał swój projekt bo na razie paint rządzi :)

Nie rób scen, to tylko luźno wrzucone i bez najmniejszego wysiłku, ot aby sprawdzić czy temat chwyci. :p Może pokaż co potrafisz? ;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tatuaze 3D sa spoko oraz sztuka malowania na scianie w 3D.Mozna sobie powiekszyc chate :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Moje pytanie do wszystkich, jak wyglądają takie projekty na żywym osobniku, bo papier wszystko przyjmie :) Chodzi mi o to czy efekt jest równie fajny co prezentowane obrazki
Jeszcze cos dla dziewczyn:
Raczej dla facetów :D
 
Do góry