Kopiowanie filmu bluray na dysk ps3

zen44ek

Member
A czy jest jakis sposob aby przeslac taki film do konsoli, np wifi. Rozumiem w takim razie ze dysk 320 giga do niczego nie jest potrzebny?
 

sowalski

New member
Możesz streamować za pomocą ps3 media server przy użyciu kabla sieciowego (niestety wi-fi w PS3 to jedynie b/g więc każda próba wysyłania filmu powyżej 720p kończy się ścinami co 3 min :( )
 

Vaderus

New member
Bez reklam
Możesz streamować za pomocą ps3 media server przy użyciu kabla sieciowego (niestety wi-fi w PS3 to jedynie b/g więc każda próba wysyłania filmu powyżej 720p kończy się ścinami co 3 min :( )

WiFi w PS3 Slim jest w standardzie N więc filmy 720p a czasami nawet 1080 spokojnie pójdą bez żadnego przycinania.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie. Dowód na to, że slimka ma WiFi N.
Ja twierdzę, że slimka ma tak samo jak fatka, czyli WiFi G.

Pozdrawiam,
 

zen44ek

Member
Audio output
LPCM 7.1ch, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD, AAC.

Widze tez ze konsola odtwarza takie formaty dźwiękowe. Dlaczego w takim razie nie mogę włączyć żadnego filmu true bluray który mam na dysku przez PS3 Media Server? Każdy film True BluRay, nie rusza, dostaje komunikat że albo plik jest uszkodzony, albo że nie obsługiwany. Czy jest jakaś możliwość aby to zmienić?
Dodam jeszcze ze mam aktywną opcje pozostaw dzwięk dts w strumieniu bo z tego co przeczytałem inaczej DTS też nie leci.
Jeśli chodzi o standard N to też mi się wydaje że konsola takiego nie posiada, zreszta filmy full HD przesyłane przez wifi się zacinają, n powinno pozwolić na ich swobodne oglądanie.
 
Do góry