Konkurent dla Samsunga LE 55 C650

cassey

New member
Ponieważ mam jeszcze trochę czasu na zakupy,oprócz plazmy rozważam nieśmiało jednak zakup lcd w cenie 5000 - 5500
Ciekawym modelem wydaje się samsung LE 55 c 650 (również z uwagi na swoje rozmiary)

Czy istnieje dla niego jakis konkurent albo lepszy tv 52' lub 55 ', ale w tym przedziale cenowym?
Czy poprzedni model 55 b 650 który jest nadal w sprzedaży był w czymś lepszy lub gorszy od c 650?

Proszę o radę
 

squibosh

New member
Na pewno nie zastanawiaj się nad tymi Samsungami z 2009 roku (B650), ich lepszą (nowszą) odmianą jest seria C650, która posiada parę fajnych usprawnień.

W takim przedziale cenowym mieści się dosyć stary Soniak KDL-52W5500, bardzo zachwalany model, ale podobno wiele egzemplarzy cierpi na clouding.

Bezpośrednim konkurentem dla Samsunga LE55C650, wydanym w tym roku, jest Sony KDL-55EX500, ale jest on kilkaset złotych droższy od Samsunga i nie jest tak naszpikowany bajerami jak Sam. Niektórzy twierdzą, że ma lepszy obraz (sony), ja tego nie mogę potwierdzić, gdyż nie widziałem obu tv skalibrowanych, stojących obok siebie, na których leci ten sam sygnał.

Ja mam 55C650 i jestem zadowolony, choć wady są dostrzegalne.
 

VartanXT

New member
Osobiscie przymierzam sie do zakupu 55-calowego TV.
Swego czasu ze wzgledu na design przypadl mi do gustu LE55B651 (taki jak moj monitor). Aczkolwiek nie tylko wyglad jest wazny.

Moze mi ktos doradzic/napisac/wytlumaczyc, dlaczego LE55B651 jest tak bardzo drogi (7000), gdy juz LE55B650 kosztuje 5300.
I jeszcze dochodzi model LE55C650 w tej samej cenie (5300).

Jesli dobrze zrozumialem przegladajac watki, C650 jest z tego roku, wersje "B" z ubieglego.

Czy nierownosc: C650>B651>B650 jest poprawna?
Tylko ceny dziwne 5300:7000:5300

Osobiscie przekonuje sie do LE55C650. Czy to dobry wybor sposrod tej trojki? Prosze o slowa poparcia lub dezaprobaty (z uzasadnieniem).

Czy jest jeszcze jakas inna alternatywa ciekawa.
Zabawki z LED, 'plaska plaskoscia' odpadaja - zbedne wg mnie bajery.

Zastosowanie: Xbox 360 (glownie Guitar Hero), seriale i filmy puszczane z kompa, TV nie ogladam, tylko sporadycznie podstawowe kanaly TVP1/2 lapane antena z Tesco :).

Z gory dziekuje za wszelkie pomocne komentarze.
 
Do góry