konkretnie - MIRAI DTL-642E500 lub DTL-742E600

rolexx

New member
Na początek witam:eek:k:
Dużo się naczytałem zanim zdecydowałme sie na pisać na tym forum ale cóż kto nie ryzykuje ten ...nie ma ;-)

Wybór w sumie już zapadł choć jeszcze w 100% nie jestem przekonany co do jego słuszności. Naczytałem się tu troszkę o "słabości" bezmarkowców i nie wiem czy dobrze chcemy zrobic kupując jeden z tych wynalazków. Cena i owszem ciekawa i to bardzo. Poczytałem troszkę komentarzy o tu: http://www1.uk.shopping.com/xMR-30114~MRD-30114~S-1 i nie są one złe dla tego odbiornika. I mam pytanie dla osób które juz coś takiego posiadają a wiem, że są tu takie na forum: czy warto brać ten TV ??

Oczekiwał bym równiez na jakieś sugestie jesli chodzi np. o zmianę lub zasugerowanie mi jakiegoś innego godnego polecenia modleu TV ....

Będę zobowiązany ....

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wczoraj byłem w Warszawie w Leclerc Bielany. Stoi tam kilka modeli Mirai.
Na pierwszy rzut oka wyróżniają się od innych.
Wyróżnia ich cena i idąca za ceną jakość obrazu.
Nie polecam. Nawet niska cena nie usprawiedliwia niskiej jakości.
 

darekd

New member
Mirai 42 " Lcd

A ja kupilem sobie na swieta "ten wynalazek" i musze powiedziec, ze w porownaniu z innymi modelami o podobnych parametrach, MIRAIowi nie mam nic do zarzucenia. Jakosc wykonania oraz obrazu wg mojej subiektywnej oceny jest OK.
LCD 42" (E500) kupilem na swieta w grudniu a teraz na kwiecien 32 cale. Uwazam ze dokonalem dobrego wyboru.
Porownywalem z wielama modelami kilku marek i niestety dla znanych i lubianych, ale wypadaly blado.
Znane marki na pewno w jednym sa dobre - w wyciaganiu kasy z naszej kieszeni. Niestety prawa marketingu sa takie, ze za grube pieniadze buduje sie wizerunek firmy a potem sie na nim "jedzie". Nie chce byc tym ujezdzanym koniem, co nie znaczy ze kupuje kota w worku.
Podsumowujac - niska cena a jakosc wiecej niz dobra.
 
Do góry