Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jeśli tak się dzieje proszę o niezwłoczne podesłanie linków poprzez kontakt z dołu strony.

Nawet ciekawe były te stronki :D ale teraz przestało mnie na nie przekierowywać :niewiem::wink:
Zaś jak piszę na telefonie,pojawia się ze 20 razy dziennie informacja że nie można przekierować,po czym aby wejść w interesujący mnie temat,muszę czyścić historię i ponownie się logować (także na innych stronach).Jestem w rozterce,co mam zrobić ? ;)
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Zmieniłem ; liska; na chrome mając nadzieję że będzie można normalnie przeglądać forum , ale nic z tego. Ostatnio stało się normą - dzisiaj to już na maxa mnie wk....- że posty napisane miesiąc , dwa tygodnie temu są na stronie ; ostatnio na forum ; jako nowe. Nie wiem czy chodzi tu o jak najczęstsze otwieranie niektórych stron , czy Forum jest tak pod względem ; technicznym; skopane że gorzej już nie może być. Zróbcie z tym coś raz a dobrze bo naprawdę zrażacie użytkowników do uczestnictwa w życiu HDTV.com.pl
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nawet ciekawe były te stronki :D ale teraz przestało mnie na nie przekierowywać :niewiem::wink:
Zaś jak piszę na telefonie,pojawia się ze 20 razy dziennie informacja że nie można przekierować,po czym aby wejść w interesujący mnie temat,muszę czyścić historię i ponownie się logować (także na innych stronach).Jestem w rozterce,co mam zrobić ? ;)

Piramida jaki masz tel? Chodzi mi o firmę :) Bo ja mam Soniaka i jest znacznie lepiej jak na kompie :) ale też nie wierze że to zależy od firmy...
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Ja śmigam przez Tapatalk z telefonu i tabletu i nie mam żadnych przekierowań. To samo było do zeszłego tygodnia na XP z IE. Niestety po weekendowych pracach mam przekierowania na tym kompie. Natomiast na Win7 i IE9 to jeden wielki dramat. Nawet po świeżo wyczyszczonych ciastkach klikając w link wali od razu przekierowaniem... Bardzo męczący już jest ten temat...

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nowy dzień i żeby Admin nie zapomniał o problemach z forum to jesli klikamy na FORUM to wkleja nam się

http://www.hdtv.com.pl/forum/stereo/113803-yamaha-pianocraft-rx-e400-i-cdx-e100.html


Mam nadzieję że w soboty też coć nad działaniem forum pracujecie, bo jak to mówil mój Prezes w poprzedniej firmie " Drodzy Panowie jak jesteśmy w czarnej... to w soboty niestety musimy pracować do czasu aż uporamy sie z tym tematem" Więc reasumując.....
 

grzelex

New member
Działanie forum przypomina mi sklep za czasów komuny. Szło się do sklepu i nie kupowało tego co się chciało, tylko to co przywieźli. Na forum klikam na link i wyświetla się co popadnie. Fantastycznie! Życie pełne niespodzianek... Tylko jaki jest sens zgłaszania co nie działa, jeśli to niczego nie zmienia, bo cały czas są problemy z tymi samymi tematami?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Problemy nie dotyczą tych samych tematów aczkolwiek się to powtarza i też przekierowuje na rózne tematy...
 
Do góry