Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nic by człowiek nie robił tylko raportował - tylko po co skoro i tak jest wszystko po staremu , nawet 10% nie ma że jest lepiej...:-(
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Gdy wchodzę w dział NEWSY,godziny ostatnich postów w niektórych tematach,nie zgadzają się.
Dokładnie chodzi o :
LG UHD, telewizory LED LCD 2015 - Pełna linia.
oraz
Rewelacyjne głośniki Fidelio DS9800 - w super cenach !
w których ostatni post jest niby napisany o 3 w nocy...(w tym momencie tak widać).
Wchodzę z ciekawości a okazuje się że już to czytałem,bo tak naprawdę te posty były napisane kilka dni wcześniej !!!
Ta sytuacja często się powtarza ;-)
 

psiaja

Member
Jestem na tym forum od ponad roku a forum zamiast do przodu, to widzę, że stoi w miejscu..
Te ciągłe złe przekierowywania po pewnym czasie mogą się znudzić, więc proszę Cię Administracjo, znajdź jakiś pewny skrypt forumowy i go zakup (ew. trzymaj w wersji okrojonej free) ale niech w końcu skończą się te utrudnienia..
Wchodzę w dział LCD/samsung przekierowuje do mnie "przywitaj się" tomabudowniczego..
Kasowanie ciasteczek to nie może być remedium na ciągłe problemy z silnikiem tego forum!
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Masakra, na laptopie jak i na telefonie nie widać strony od połowy w dół. Ładuję się tylko do połowy i bez względu na którym wątku jestem....;-(. Rozumiem że tylko na laptopie ale potem wchodzę przez telefon i to samo.... Wczoraj było ok.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Ludzie nie liczcie że coś tam oni poprawią.To trwa bez końca.
Pomaga na to tylko AdMuncher.
Od pół roku instalacja /AdMuncher/ nie miałem żadnego błędnego przekierowania.Instalowałem go jako typowy program do blokowania reklam i przez przypadek odkryłem że tu działa.
Przedtem to masakra,szkoda gadać.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A nie wystarczy Wam na urzadzeniach mobilnych Tapatalk? Zero problemow.
.

Muszę spróbować bo jednak trzeba samemu kombinować niż czekać aż coś się zmieni od strony forum...(niektórzy nie są tacy wyrozumiali i opuszczają tą stronę...).
To tylko działa na androida ?
 

bubafat

Active member
Bez reklam
https://tapatalk.com/
Nie.
Dziala tez na Windows Phone, iOS, Windows 8 i pewnie tez Google Chrome. Ale jak dziala na innyvh platformach tego nie wiem. Uzywam na Androidzie, uzywalem kiedys na iOS. Nie ma reklam ani klopotow z przekierowaniem.
 
Do góry