Koniec Samsunga LE32N71B????

LCC

New member
A nie lepiej trochę dołożyć i pokusić się na M71? Sam noszę się z jego zakupem i w porównaniu do N71 ten pierwszy ma o wiele lepsze parametry.
 

Zloto

New member
Le32n71b

Właśnie zakupiłem ten telewizorek LE32N71B i jest super POLECAM.
Jak się trochę pobawię napieszę swoje spostrzeżenia.
Kto chce czekać niech czeka aż wejdzie nowszy i droższy model
 

stanelk

Member
LCC napisał:
A nie lepiej trochę dołożyć i pokusić się na M71? Sam noszę się z jego zakupem i w porównaniu do N71 ten pierwszy ma o wiele lepsze parametry.


Też chciałem kupić ten model z M ale cena to więcej prawie 1000zł.
Mam prawie trzy tygodnie TV LE32N71BX/XEH obraz jest super i nie ma wad opisywanych tu na forum.
Pozdrawiam.
 

Zloto

New member
32n71b

Witam ponownie.
Więc po kilku dniach eksploatacji stwierdzam, że albo inni użytkownicy mają pecha albo po prostu czepiają się szczegółów bo (oglądam cyfrę plus poprzez tuner sat Ferguson 9000PVR):
-telewizor jest super i do tego w miarę przystępny cenowo
-funkcja Dynamic występuje ale tylko przy ciemnych scenach i jest prawie niezauważalna więc nie zamierzam tego wyłączać
-oglądałem meczyk na C+ (nie HD) i praktycznie smużenie niezauważalne - jest chyba nawet lepiej niż na standartowym TV CRT 100HZ (tak tak przypczcie się wyraźnie i zobaczycie smużenia na TV CRT)
-obraz na kanałach które nadają doby sygnał (C+, HBO, TVN itp) jest super
-obraz na kanałach słabych TVP1 itd dość dobry ale znacznie gorszy
-na DVD obraz bajka
-na Divixach (DVDRip) obraz chyba nawet lepszy niż na SAT
-ciekawe jak będzie na HD ale nie mam możliwości sprawdzenia

POLECAM.
Ps. Ja zakupiłem w małym sklepiku za 3500zł (w dla Idiotów ponad 4000zł)
 

stanelk

Member
Teraz z telewizorami już jest tak samo jak z komputerami.Co rok a nawet pół to nowsze technologie.Można czekać,ale wtedy będziemy to coraz nowsze cacko ogłądać tylko na wystawie.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

tomasz607

New member
robmax napisał:
Jestem w fazie zakupu wlasnie tego modelu ale juz z paru zrodel slyszalem ze model ten zostal wycofany przez SAMSUNGA z produkcji :confused: , dla przypomnienia jest on dostepny dopiero od kilku miesiecy a jego cena jest niejednokrotnie nizsza lub taka sama jak LE32R71B a parametry ma zdecydowanie lepsze (aktualna jego cena to poziom okolo 3,4 tys PLN). Niestety pytalem wielu sprzedawcow i wszyscy kreca nosami z odpowiedzia dlaczego SAMSUNG rezygnuje z tego modelu, moze ktos zna lub przypuszcza dlaczego taka jest sytuacja i pytanie podstawowe czy w takiej sytuacji warto wogole go brac pod rozwage przy zakupie a nie chce wydac wiecej niz max 3,5 tys PLN???

Pozdrawiam
Robmax

jesli pytałes o ten tv w RTV Euro AGD to sie nie dziwie ze tak mowili bo do tej pory był to telewizor nie do sprzedazy tzn jak sie ktos uparł to go kupił ale sprzedawca miał po premii. Ale od paru dni jest juz bardzo punktowany w Euro ze mysle ze teraz wam powiedza ze tylko seria N a R to lipa bo teraz ta seria ma lipe w tej sieci buhaha
 

Przemcio73

New member
tomasz607 napisał:
jesli pytałes o ten tv w RTV Euro AGD to sie nie dziwie ze tak mowili bo do tej pory był to telewizor nie do sprzedazy tzn jak sie ktos uparł to go kupił ale sprzedawca miał po premii. Ale od paru dni jest juz bardzo punktowany w Euro ze mysle ze teraz wam powiedza ze tylko seria N a R to lipa bo teraz ta seria ma lipe w tej sieci buhaha
No, naprawdę buhaha...
 

Fruciak

New member
Posiadam od 2 tygodni Tv samsung LE32N71B i jestem zadowolony mam oprócz tego że mam zakłócenia na jednym z euro podłączając DVD, również po wyłączeniu i ponownym włączeniu automatycznie przechodzi na złącze euro 2 a nie powraca do programów TV, czekam na wymianę w sklepie gdzie zakupiłem narazie posiadam sygnał analogowy i wszystko ogólnie takto gra :)
 

dyrooo

New member
Po kilku miesięcznych poszukiwaniach telewizora. Technologii w jakiej ma być wykonany LCD kontra Plazma oraz wielkości ekranu wahałem się pomiędzy 32 a 42 cale. Dzisiaj stałem się na razie szczęśliwym posiadaczem Samsunga 32n71b. Tv zakupiony w MM cena 3277 myślę, że przyzwoita. Odległość z której będę oglądał to ok. 3m i wielkość 32 cale w zupełności wystarcza. W markecie wydawał się taki mały:shock:.


Pierwsze wrażenia :

Obraz z kablówki osiedlowej: Jakość w dużej mierze zależy od jakości sygnały dla konkretnego kanału. Ale muszę przyznać ,że jestem mile rozczarowany. Czytając forum i oglądając telewizory w różnych sklepach przy różnym sygnale analogowym spodziewałem się czegoś o wiele gorszego. Oczywiście obraz nie jest idealny widać pewne rozmazanie szczegółów. Można to poprawić stosując proporcje obrazu 4:3 wtedy jest lepiej ale mamy dwa czarne pasy po bokach.


DVD: Tutaj źródłem sygnału jest odtwarzacz Samsunga HD850 podłączony z telewizorem przez kabel HDMI dostarczony razem z DVD. Obraz zwyczajnie wymiata jakość rewelacyjna. Właśnie dlatego kupiłem LCD. Samsung przyjmuje z Hdmi rozdzielczość 720p co jest według producenta optymalnym trybem wyświetlania obrazu dla tego telewizora. Ale lepszą jakość obrazu uzyskałem na sygnale 1080i.


Komputer: Źródło sygnału Laptop wyjście DVI z przejściówką na VGA kabel D-sub. Karta graficzna Radeon X1800. Rozdzielczość natywna matrycy którą można uzyskać przy takim połączeniu jest rewelacyjna. Gry wyglądają wspaniale. Filmy HD – aż zaniemówiłem z wrażenia jak zobaczyłem te wszystkie szczegóły. Można spokojnie pracować w środowisku Windows. W końcu wszystko jest wyświetlane piksel w piksel.

Wkrótce postaram się zamieścić trochę zdjęć oraz bardziej szczegółowo opisać za i przeciw 32n71b.
 

gelu_sola

New member
Fruciak napisał:
Posiadam od 2 tygodni Tv samsung LE32N71B i jestem zadowolony mam oprócz tego że mam zakłócenia na jednym z euro podłączając DVD, również po wyłączeniu i ponownym włączeniu automatycznie przechodzi na złącze euro 2 a nie powraca do programów TV, czekam na wymianę w sklepie gdzie zakupiłem narazie posiadam sygnał analogowy i wszystko ogólnie takto gra :)

Witam,
Z tym przejsciem sygnału to wina raczej DVD, u mnie w R71 miałem to samo , wymieniłem na inne DVD (też euro) i jest ok.
 
Do góry