Komunikat "PROTECT" - pomocy

filas21

New member
witam
pytam w imieniu znajomego(nie ma internetu), któremu kino Samsunga HT-TZ212 po 15 minutach oglądania filmu na DVD wyłączyło się wyświetlając "protect". Obecnie za każdym razem po włączeniu wyświetla ten komunikat i samo się wyłącza. Sugerowałem mu sprawdzenie wszystkich połączeń bo takie podpowiedzi pojawiały się już na forum ale niestety nic nie pomogło, nawet przy odłączeniu wszystkich kabli kino nadal wyświetla "protect".

pomocy

pozdrawiam
 

cezary69

New member
Bez reklam
mam ten sam problem . Jak naprawić?


Tu jest o tym mowa... " Witam kolegów prosze o pomoc mam SAMSUNG HT-TZ212 i jak go załaczam na wyswietlaczu wskakuje dvd i niby sie uruchamia zakreci silniczkiem laser sie poruszy i za 3 sekundy wyskakuje PROTECT czy cos takiego i się wyłaczy w tryb czywania i tak wkoło.Rozebrałem obudowe i co widze 2 kondensatory SMC 61 i SMC 62 sa napuchnięte 2200uf 50V i przed nimi sa rezystory SMR66 i SMR67 jeden z nich jest troche przygrzany i SMR60 jest z wyglądu w porządku ale pod nim troche płyta jest przygrzana .Nie wiem czy może jak wymienie te kondensatory 2 oraz te 3 rezystory może to bedzie tego wina ????? miał ktos podobny problem prosze o pomoc. Moze w gre wchodza jakies zimne luty ???Dziekuję."

A więcej na tym forum... Kino SAMSUNG HT-TZ212 uszkodzony zasilacz
 
Do góry