Kompatybilnośc PS3 z TV Sony

cyber78

Member
Bez reklam
ale się rozpisałeś:D
Jaki TV? Po jakim złączu? Co to znaczy "nie widzi", konsola nie wyświetla obrazu?
Napisz coś więcej, jakieś szczegóły.
 

bruce_leee

New member
Sony Bravia 40 V 4000.Kabel HDMI Profigold.Daję opcję "wyszukaj i ustaw urządzenia podłączone przez Hdmi". Konsola i dekoder włączone a tv :twierdzi : że brak podłączonych urządzeń.:hmm: u kolegi jest lista podłączonych urządzeń tj 2 dekodery,ps3,kino domowe i pc a u mnie zonk. obraz jest ok i grac też można ale dlaczego nie widzi.może jakoś się dopasowują określone parametry(gdy odnajdzie)?
 

beamer

Banned
A w ogole włączyłeś PS3 i dekoder? Ludzie mają dziwne problemy, czasem w stylu: "Moje gniazdko elektryczne nie wykrywa żelazka" :???:

Tytuł wątku też jest idiotyczny: "Kompatybilnośc PS3 z TV Sony".

Wątek o niczym , bo taki problem nie istnieje.
 

cyber78

Member
Bez reklam
No ja ma 40W4200 i PS3 (taki zestaw do grania sobie kupiłem) i też mi nie widzi w tej opcji wykrywania urządzeń po HDMI, ale to w niczym nie przeszkadza.
Wydaje mi się, że to problem z tym, że konsola PS3 nie obsługuje komunikatów sterujących HDMI od TV, np nie działa funkcja Thetre Sync - pewnie trzeba poczekać na któryś firmware.
Swoją drogą jesteś pewien że u kupla widzi PS3, jeśli tak to na jakim TV?
 

beamer

Banned
A czy Twój czajnik elektryczny też nie widzi gniazdka? :rolleyes: Mój też nie widzi, ale mi to w niczym nie przeszkadza. ;)
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
Chodzi o to Beamer, że gdyby TV widział PS3 to zamiast pilota do PS3 mógłbym wszystkim sterować z pilota od TV - ale jak już napisałem, głównie gram na tym TV więc za bardzo mi nie zależy:)
 

bruce_leee

New member
Kolega ma W 4000. a specjalista od czajników niech zgłołsi swój problem elektrykowi. To nie jest forum dla fachowców. Pytam się cwaniaczku bo się nie znam. Jak nie znasz rozwiązania to się nie wtrącaj!!! Dzięki Cyber78
 
Ostatnia edycja:

cyber78

Member
Bez reklam
nie denerwuj się bruce_leee, ja na beamera nie reaguję :p.
Swoją drogą dla mnie na zawsze pozostanie bamboolo - sentyment.
Pozdrawiam beamer - jak zawsze świetne posty.

EDIT: nie mogłem się powstrzymać

Co powiesz na to Beamer - mój czajnik ma dwa CELLe wbudowane, wrząca woda wygląda 100 razy lepiej niż ta w Uncharted.:-D
 
Ostatnia edycja:

MMrozo

New member
Mam W4500 i też nie rozpoznaje PS3, Pioneer DV600 i dekoder Aster PVR. To chyba normalne w produktach Sony, pewnie mają swoje standardy. Dziwne to ale zanim kupiłem TV czytałem na forum, że tak jest więc nie rozpaczam.
 
Do góry