kolumny podstawkowe stero

lmodel

New member
Witam, posiadam wzmacniacz fatman itube, dotychczas sluzyl mi jako wzmacniacz sluchawkowy do denonow d2000, spisuje sie w tej roli doskonal. Jednak z racji ze ten wzmacniacz sluchawkowy ma mozliwosc podpiecia kolumn, szukam cos do pokoju 12m2. Moc wyjsciowa tego wzmacniacza to 25W na kanal. Prosze doradzcie mi cos bo zupelnie nie znam sie na kolumnach. Slucham glownie Rocka, jazzu. Cena 1500zl za pare.

Do tego wzmacniacza szukam rowniez zrodla, jakiego CD, uzywany cena do 500zl z jak najbardziej naturalnym dzwiekiem.

Pozdrawiam
 

lmodel

New member
a w sprawie CD co mozecie polecic, zastanawima sie nad czyms uzywanym do 500zl, lub nowym okolo 1000zl np Denonem dcd 510. Generlanie Fatman slynie z troche drazniacej gory, jaki ewentualnie odtwarzacz z cofnieta gora bylby najlepszy.
 

lmodel

New member
a jak do tego ma sie Nad 515 ? wogole w sklepie goscie zaoferowali mi cd pioneera PD-D6 plus wzmacniacz stereo A-AJ 6 za 2000zl myslicie ze to dobra oferta, generalnie wzmacniacz poszedlby na allegro, a CD bym sobie zostawil, znacie moze ten model pioneera?? Pozdrawiam
 
Do góry